اسلامی

کی ها هستند آن مسیحیان؟

نوشته شده توسط Hedayatullah Zaheb

قبل از اینکه به اصل مطلب برویم باید چیزهای را در باره مسیحیت بدانیم. مسیحیت فعلی بر علاوه بخش های خورد و کوچک،  به دو دسته عمدهء "میسحیت غربی یا مسیحیت سنته کلاز و مسیحیت شرقی یا مسیحیت ارتودوکس" تقسیم شده است. مسیحیت ارتودوکس به رهبانیت اعتقاد داشته و کریسمس را در جنوری تجلیل میکند و مسیحیت غربی کاملا از رهبانیت دور بوده، اعتقادات اصیل مسیحیت را قبول نداشته و کریسمس را در دسمبر تجلیل میکند.

اللهج در آیت 51 سوره المایده گفته است، که با یهود و نصارا دوستی نکنید، البته، که این شامل تمام یهودیان و مسیحیان نمیشود بلکه گفته است با آن یهود و نصارا که دوست های یک دیگر هستند. در همین سوره در آیت 82 اللهج میفرماید: زمان خواهد رسید که شما بزرگترین دشمنی را از یهودیان و مشرکین خواهید دید و در این زمان بزرگترین محبت و دلبستگی را از کسانی خواهید دید که خود را مسیحی میگویند چون آنها متکبر نیستند.

Untitled

ترجمه: مسلمآِّ، يهوديان و كسانى را كه شرك ورزيده ‏اند دشمن‏ترين مردم نسبت به مؤمنان خواهى يافت و قطعآ كسانى را كه گفتند ما نصرانى هستيم نزديكترين مردم در دوستى با مؤمنان خواهى يافت زيرا برخى از آنان دانشمندان و رهبانان اند كه تكبر نمیورزند.

حال همان زمان رسیده است که یهودیان (اسراییل) دشمنی شدید به مسلمانان دارند. و ماباید دنبال کسان باشیم که شرک ورزیده اند و با مسلمانان دشمنی شدید نشان میدهند. یافتن آنها کار بسیار مشکل نیست، این مسیحیان همانهای اند که به نمایندگی اسراییل نظام جهانی را کنترول میکنند، با مسلمانان دشمنی دارند، اللهج مارا از دوستی با آنها منع کرده و خداوندج را دیگر بزرگ نپذیرفته، چنانچه همجنس گرایی و سود خوری را حلال و یک کار پسندیده میدانند. آیا دولت های اسلامی به خواب هستند؟ چرا مسلمانان در مسایل بزرگ به قرآن مراجعه نمیکنند؟ چرا ما با کسانیکه خداوندج مارا از دوستی با آنها بر حذر داشته دوستی میکنیم و از آنها پیروی میکنیم؟ و چرا چشمان ما باز نمیشود؟ و نمیتوانیم ببینیم که اتحاد اسراییلی-امریکایی-اروپایی (صهیونست ها) همان کسان هستند که خداونج مارا از دوستی با آنها منع کرده؟

کی ها هستند آن مسیحیان که در این عصر به مومنان بزرگترین محبت و دلبستگی را نشان خواهند داد و متکبر نیستند. مسلمآ، این مسیحیت غربی نیست، چرا که، مسیحیان غربی به رهبانیت عقیده نداشته، با دشمن مسلمانان (اسراییل) دوست هستند، و نیز مردم متکبر میباشند. مسیحیت غربی تمام دنیا را میخواهند کاپی خود بسازد، میخواهند دموکراسی و سیکیولریزم (بی دینی) خویش را در تمام جهان به هر قیمت باشد  پیاده کنند و کسانیکه بر علیه این اجندا ها ایستاده گی میکنند توسط اینها از بین میرود. آیا این تکبر نیست؟ و یا ما نمیخواهیم این را تکبر ببینیم و یا میبینیم و از آن چشم پوشی میکنیم؟

مسیحیان ارتودوکس به رهبانیت اعتقاد داشته، مردم متکبر نیستند، و همچنان، کم کم محبت و دلبستگی شان با مسلمانان افزوده میشود. اینها نمیخواهند دنیارا کاپی خود بسازند و از موضع مسلمانان در سازمان ملل و در جهان دفاع میکنند. شاید مقصد اصلی این دولت ها منافع دولت شان باشد و بس، ولی، اذهان مردم این ممالک آماده دوستی و محبت با مسلمانان میشود.

رهبر این کشور های ارتودوکس روسیه است و قبل ازینکه نشانه های دوستی روسیه را در این عصر با مسلمانان تشریح کنیم میرویم به تاریخ این کشور در صد سال اخیر. بعد از اینکه صهیونیست ها تصمیم از بین بردن خلافت اسلامی و برگذاری جنگ جهانی اول را گرفتند، با روسیه قرار داد بستند، که با از بین رفتن خلافت اسلامی ترکیه را روسیه تصاحب میکند و در بدل آن روسیه با آنها در جنگ کمک میکند، در حالیکه، صهیونست های فریبکار این بار نیز از حیله و فریبکاری کار گرفته، و هیچ گاه نمیخواستند ترکیه را به یک کشور که به بی دینی علاقه ندارد بسپارند. آنها فکر همه جارا کرده بودند. زمانیکه نیروهای روسی استانبول را محاصره کرده بودند و مردم ترکیه نظر به دشمنی شدید که خلافت عثمانیه نسبت به روس ها داشتند در هراس به سر میبردند، درست در همین زمان، مهره های صهیونیست در روسیه و ترکیه دست به کار شدند. در ترکیه مصطفی کمال و در روسیه لینن. لینن به کمک پول های صهیونست ها انقلاب بولشفیک (Bolshevik Revolution) را به راه انداخت و نظام بی دین کمونیستی اتحاد جماهیر شوروی را به وجود آورد. همین نظام بی دین روسیه بود که افغانستان را اشغال کرده و ظلم های بسیار را بر مسلمانان روا داشت. نظام جدید روسیه دست از ترکیه برداشته، و زمینه برای مصطفی کمال مساعد شد تا خلافت را لغو، دولت بی دینی را رایج، و ترکیه را عضو ناتو ساخته که خداوندج از آن مسلمانان را منع کرده است. نظام جدید روسیه مانند نظام فعلی امریکا کاملآ غلام صهیونست ها بوده و برای از بین رفتن مسیحیت کار میکرد، در طول هفتاد سال ضربه های بسیار زیاد به کلیسای ارتودوکس وارد کرد. در سال 1952 میلادی این نظام، کریمیه را که یک موقعیت استراتژیک برای دسترسی به بحیره سیاه بود به اوکراین سپرد. روسیه با از دست دادن کریمیه قدرت جهانی اش کاهش یافت، تا اینکه اتحاد جماهیر شوروی پارچه پارچه شد و روسیه در یک حالت بد سیاسی و اقتصادی قرار گرفت.

A-1967-Soviet-propaganda--007

تا اینجا پلان های صهیونست ها بسیار خوب پیش رفت ولی آنها پلان خود را میکنند و خداوندج پلان خودرا و بهترین پلان گذار خداوندج است. مرد بنام ولادیمیر پوتین اقتدار روسیه را بدست گرفته و روسیه را از یک حالت ور شگستگی نجات داد، و در مقابل صهیونیست ها ایستاده گی کرد. پوتین یک مسیحی ارتودوکس است، و کم کم دارد محبت خود را با مسلمانان نشان میدهد. او اولین رییس جمهور یک کشور مسیحی است که نشر کارتون های حضرت محمدص را جرم دانست، در نظر دارد تا دو زنه بودن را برای مسلمانان قانونی سازد، برای مسلمانان یک ساحل اسلامی میسازد که در این ساحل مردان اجازه نداشته تا زنان مسلمان بتواند به این جا رفته و از چشم مردان نامحرم دور باشند.

سال گذشته یک اتفاق عجیبی رخ داد. امریکا توسط یک کودتاه دولت اوکراینی دوست روسیه را از بین برده و دولت دست نشانده خود را در اوکراین جا به جا کرد، ولی، چیز که آنها حتی در خواب هم تصورش را نمیکردند این بود که روسیه دوباره توسط یک انتخابات صلح آمیز کریمیه را از آن خود کند. این کار روسیه توسط غرب قابل حضم نبوده و توطیه پس توطیه برای پوتین طرح میکنند. روسیه تحت تحریم اقتصادی قرارگرفته و همچنان جنگ پولی بخاطر کم ارزش ساختن پول روسی با پایان آوردن قیمت نفت توسط امریکا و دست نشانده هایش مانند عربستان سعودی و توسط پیمان اتومی ایران ادامه دارد.

Map-Crimea

ولی اینها مفید تمام نشده، بنآ، امریکا همیشه روسیه را تحریک به جنگ میکند. پس از جنگ جهانی آینده همین عیسویان با مسلمانان یکجا شده بیت المقدس را فتح خواهند کرد. این جنگ در اسلام بنام ملحمه گفته شده است.
و خداوند ج بهتر میداند.

اگر میخواهید موضوعات جالب مارا بخوانید از صفحه انترنتی ما همیشه دیدن کرده و صفحه فیسبوک مارا لایک بزنید.

منابع:

  1. اول
  2. دوم
  3. سوم

لکچر های شیخ عمران نظر حسین

در بارۀ نویسنده

Hedayatullah Zaheb

تبصره ها

پاسخی بگذارید