در باره ما


جوانان در طول تاریخ در عرصۀ های تولیدی، خدماتی، تجارتی، فرهنگی، اقتصادی و مبارزات آزادیخواهی حماسه آفرین بوده اند. اما در چند دهۀ اخیر، از احساسات جوانان استفاده های سوء صورت گرفت – از توانایی های جوانان بجای انجام خدمات سازنده و مفید، منحیث وسایل خونین استفاده شد که بزرگترین ضربات مهلک کننده را در مقابل مردم، جامعه و کشور وارد نموده اند و با تأسف هنوز هم ادامه دارد
بعد از روی کار آمدن نظام جدید و سقوط طالبان، در عرصه های مختلف تحولات گسترده ای در سطوح مختلف جامعه (فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی) به وجود آمد. این تحولات برای تعدادی زیادی زمینۀ فعالیت ها را مساعد نمود – و تا یک اندازه فعالیت ها مثبت هم بود. ولی با تأسف باید گفت که این تحولات تغییرات عمیق در خواسته های اقشار مختلف جامعه را همچنان داشت – و فرصت ها را جهت ترسیم تصاویر آینده شان فراهم نمود. عشق و علاقه جوانان را برای پول و شهرت طوفانی نمود.
تحولات اخیر، اکثریت قاطع نسل جوان را به استفاده نادرست تکنالوژی مدرن، رسانه های جمعی (فیسبوک، تویتر و…) سر گرمی های تلویزیونی (سریال های منحرف کننده)، مصروف نمود و این مصروفیت ها جوانان را از سیر کشور وجهان به طرف نا معلوم بی خبر نگهداشت.
رسانه های داخلی و خارجی جوانان را به گونۀ مصروف فعالیت های خود نموده که آنها کاملاً مسئولیت های خود را در قبال فامیل، جامعه و در نهایت کشورو دین فراموش نموده اند.
در طول چند دهه اخیر، رهبران قلابی سیاسی، علمای جعلی از احساسات جوانان سوء استفاده نموده و آنها را برای بدست آوردن منافع خود، به تعصبات قومی ، مذهبی، سمتی و زبانی سوق میدهند – و این اکثریت قاطع جامعه (جوانان) را به شکل ابزار جهت نیل به اهداف شوم خود مورد استفاده قرار می دهند.
تلاش های زیادی صورت میگیرد که جوانان در جهالت وانزوا باشند و از ورود شان در پروسه های واقعی اجتماعی و دینی جلوگیری صورت گیرد. این نسل را طوری مصروف ساخته اند تا ناچار به دنیای مجازی پناه برند – و امروز جوانان در یک دنیای مجازی زیستن را ترجیح می دهند تا در دنیای حقیقی – و از حرکت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و حتی اندیشیدن در این مورد دلسرد شده اند.
در صورت که منافع سیاسی ویا موقعیت های اجتماعی سیاسیون قلابی در خطر واقع میشود – آن زمان از ابزار (جوانان) جهت حصول و حفظ منافع خود استفاده میکنند. با تاسف باید گفت که اکثریت قاطع این جوانان ناکارآیی رهبران خود را در نهایت در قالب زبان، سمت وقوم گره میزنند و توجیح میکنند.
مبارزه حرکت تعلیمی و دینی است که این اکثریت قاطع را متوجه فعالیت ها و مسئولیت های اجتماعی ایشان می سازد. و تلاش خواهد نمود که دیوار باشد برای سوء استفاده جوانان توسط سیاسیون قلابی – این حرکت مدنی با بیان واقعیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در بیدار سازی جوانان متعهد می باشد و به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

تبصره ها

 • میتوانیم بپرسم این ویب سایت مبارزه توسط کیها اداره میشه ؟ مفکوره چنین ویب سایت چګونه وازطرف کی به وجود پیوست ؟ وبلاخیره این معلومات وسیع توسط کیها امده میشه؟ ممنون.

  • این ویب توسط چند جوان بدون وابسته گی به هیچ گروه سیاسی اجتماعی و مذهبی از کابل اداره میشود و معلومات هم توسط این جوانان تهیه و به نشر میرسد

   • ابتدا سلام تقدیم همه , میتوانید که معلومات مختصر یا خلص سوانح افراد شامل گروه را برای اطمینان بیشتر بدهید

 • با سلام آيا شما زاويه اي ديگر از سوي آنان كه مي دانند داستان آخرالزمان چيست ايجاد نكرده ايد؟ اگر وابستگي به mi6 & , mi5 و … نداريد بسيار از انديشه خود مراقبت كنيد تا به دامان دشمنان دانا نيوفتيد.

 • السلام علیکم و رحمت الله و برکاته!
  چند از گاهی می شود که بنده به این ویب سایت سر میزنم، مطالب بسیار آموزنده، اطلاعات مفید و مقالات زیبا به نشر رسیده است. شما به راه تان ادامه دهید الله با نیکان است و تلاش های شما حتما ثمر خواهد داشت، هدف تان والا و روشن است، راه تان درست.
  از لوم کسی باکی نداشته باشید چون هر فکر و اندیشه از خود هواداران و مخالفانی دارد، جمع پر شور باشد و اندیشه تان سبز! کثر الله من امثالکم فاالأمة فی أشد الحاجة الی أمثالکم

  حارث

 • اسلام علیکم ورحمته الله – ستاسو پورته مقدمه او لرلید مې ولوست، په پای کې مو دغه پراګراف بلکل بې خونده دی. (مدني حرکت) کلیمې نن سبا کاملأ د اشغالګرو، د هغوی د مزدورانو غلامانو او د هغوی د توپاله خورو لخوا چې دنده یې یوازې او یوازې د امریکایي او نورو کفري ځواکونو اهداف سر ته رسول دي په اورېدل کیږي، چې په افغان ټولنه کې بې نهایته منفورې کلیمې دي، چې متأسفانه تاسو هم د خپلې پالیسۍ سرمشق ګرځولې دي. په همدې ډول ستاسو د فعالیت محدوده مو په لاندې څلورو برخو (این حرکت مدنی با بیان واقعیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در انسجام جوانان متعهد می باشد و به فعالیت های خود ادامه خواهد داد) کې ښودل شوی دی چې زمونږ د دین لپاره دلته پکې ځای نه دی ورکړل شوی. د مقدمې وروستی پراګراف درته رانقلوم:
  مبارزه حرکت مدنی است که این اکثریت قاطع را متوجه فعالیت ها و مسئولیت های ایشان می سازد. و تلاش خواهد نمود که دیوار باشد برای سوء استفاده جوانان توسط سیاسیون قلابی – این حرکت مدنی با بیان واقعیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در انسجام جوانان متعهد می باشد و به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

 • عنوان های بسیار جالب و مطالب آموزنده وواقعت های عصر امروز به موفقیت بیشتر وژرف نگری بیشترتان در بعضی مطالب

 • دوست نهايت گرامي من ويديو هاي شما را در يويتوپ قبلً ميتوانستم بيبنيم اما حالًا همه حذف شده.
  واقعاً كه معلومات هاي جالب و مملو از حقيقت است.
  اما هميشه يك سوال در زهن من خطور مكند كه آيا واقعاً منتظر ظهور اسرايل بايد باشيم؟😟😴😢😢

پاسخی بگذارید