تماس و ارسال مطالب

نویسندۀ گرامی! از اینکه تعداد مقالات ارسالی به ما رو به افزایش است و نمی‌توانیم تمام مقالات را هم ازنظر محتوایی و هم ازنظر ساختاری و املایی در فرصت مناسب به بررسی بگیریم، اینک رهنمای فرستادن مقاله را برای شما تقدیم می‌داریم تا هم کمکی برای شما در بخش مقاله‌نویسی باشد و هم بتوانیم مقالات زیادی را قابل نشر ساخته به نشر بسپاریم.

شکل ارسالی: لطفاً مقاله‌ را به شکل وورد .doc و یا .docx ارسال بدارید

فونت: در مقاله از فونت Calibri استفاده کنید.

عنوان مقاله: کوشش کنید که عنوان کوتاه، دل‌چسب و رساننده‌ای موضوعات موردبحث مقاله باشد. اندازه‌ای نوشته‌ای عنوان 16 باید باشد.

نام نویسنده: تحت عنوان، اسم مکمل نویسنده را برسانید. اندازه‌ای نوشته‌ای اسم نویسنده 14 باشد.

آغاز نوشته: پس‌ازآن نوشته‌ای خویش را آغاز کنید. اندازه 12.

a

محتوای مقاله: کوشش کنید در مقاله‌ای که می‌نویسید سه بخش را جای دهید (لازم نیست تحت عناوین باشد)؛ مقدمه شامل اهمیت، زمینه و معلومات عمومی در مورد موضوع، بحث شما در مورد موضوع شامل اهمیت یافته‌های مورد کنونی با آنچه در بررسی‌های مشابه توسط دیگران گزارش‌شده است و نتیجه‌گیری شما شامل نتیجه‌گیری نهایی، توصیه و پیشنهاد. مقاله با اندازه‌ها و فونت متذکره از یک و نیم صفحه کم و از پنج صفحه بیشتر نباشد (شامل تصاویر و منابع نمی‌شود).

بررسی ویراستیاری: لطفاً قبل از ارسال مقاله املاء و انشاء‌ را بررسی کرده و کوشش کنید دارای کمترین اشتباهات املائی و انشائی باشد و جملات شما طوری باشد که برای خوانندگان واضع و معنی‌دار باشد.

منبع شناسی: لطفاً از روبرداری از نوشته‌های دیگران خودداری کنید و زمانی که از نوشته‌های دیگران نقل‌قول می‌کنید آن را میان «» بنویسید. در اخیر «» نشانی منبع را بدهید؛ مثلاً به همین خاطر است که سفارینی رحمه‌الله یکی از علماء تابعین گفته‌اند:«هر عالمی لازم است احادیث مربوط به دجال رابین مردان، زنان و فرزندان منتشر کند… روایت‌شده است یکی از علامت‌های خروج دجال فراموش‌شدن نام او بر منابر است (الوابل، ۱۳۹۴ ص. 242)» و یا در دین هندو که ریشه‌های آسمانی بودن آن قابل‌بحث است، دجال به نام کالی (Kali) یاد شده که در آخر زمان (Kali Yuga) «سبب آخرین پیروزی دشمنان خدا خواهد شد (Conway, 2012 p. 240)». در اخیر مقاله تمام منابع را که استفاده کرده‌اید فهرست طوری ذیل فهرست کنید:

شکل منابع از مقالات اینترنتی و سایت‌های خبری؛

Walt Stephen M. Be Afraid of the World, Be Very Afraid [Online] // Foreign Policy. – May 20, 2019. – https://foreignpolicy.com/2019/05/20/be-afraid-of-the-world-be-very-afraid/.

بازوان جلال د امریکا او چین سوداګریزه جګړه [انلایڼ] // بی‌بی‌سی. – 08/ تله/1397. – bbc.com/pashto/45699498?xtor=AL-73

شکل منابع از مجله‌های علمی؛

Ülgül Murat Framing a Presidential Foreign Policy in a Parliamentary System: Erdoğan and Mukhtars’ Meetings [Journal].: Turkish Journal of Middle Eastern Studies, 2018. – 2 : Vol. 5.

یعقوبیفر حامد گونه شناسی سیاست خارجی ترکیه در خاورمیانه [نشريه]. – فصلنامه سیاست خارجی، 1392. – 4.

شکل منابع از کتاب‌ها:

Al-Wabil Yusuf ibn Abdullah ibn Yusuf The Dajjal and The Return of Jesus [Book] / trans. Abdullah Abu.: Daar Us-Sunnah Publishers.

عمر مولانا محمد عاصم جنگ جهانی سوم و دجال آخرالزمان [كتاب] / مترجم رشیدی محمد صدیق.: انتشارات امام محمد غزالی, 1396. – 978-600-6567-56-3.

اگر از سیستم رفرنس خود نرم‌افزار استفاده کنید کارتان ساده می‌شود.

b

تصویر شاخص: یک تصویر به‌اندازه‌ای 1038 پیکسل عرض در 578 پیکسل ارتفاع با مقاله‌ای خویش بفرستید.

مقاله‌ای خویش را به آدرس‌های ذیل ارسال بدارید

hzaheb@gmail.com

info@mubareza.com

تبصره ها

  • کسانیکه آگاهان و ن آگاهانه برای اجندا های اسراییلی کار میکنند. بسیار هستند که فکر میکنند علیه اسراییل جهاد میکنند ولی در حقیقت برای آنها کار میکند

 • Hedayatullah Zaheb مثالهای را که شما ذکر میکنید دور از واقعیت است و موضوع شما و تحقیق شما را بی منطق میسازد. بناً خوب است که در تحقیق خویش غیر جانب دارانه و واقع بینانه بحث کنید. تشکر

  • برادر محترم ما از کسی پشتیبانی نمیکنیم نه از کدام کشور نه هم از کدام فرقه خاص. باز هم اگر کدام موضوع به عقاید شخصی شما بر خورده باشد معذرت میخواهیم . به امید اینکه همه حقیقت را بداند و از فتنه بزرگ این زمان نجات یابند…

 • با تشکر از زحمات شما.
  تعدادی از مقالات شما را که روی وب سایت قرار گرفته بود خواندم و حسن نیت شما را در اتحاد و اخوت مسلمین در یافتم فلذا با توشتن این چند خط خواستم از شما قدر دانی نماییم. و از خداوند خواهان توفیق برای شما هستم.
  اگر کمک یا همکاری در حیطه توان اینجا نب باشد خوشحال می شوم تا از این ثواب من نیز مستفید گردم.

 • صفحه شما را کاملا مطالعه کردم وبسیار مطالب ارزشمند و در روشنایی کلام الله وایات قرانی انرا توضیح وتشریح می کنید وواقعا قابل قدر است .من یک سوال داشتم که ایا این صفحه ازطرف ایران ایجاد نه شده .اګر جواب نه است لطفا انرا کمی روشنی بیندازید .
  بااحترام
  م.ا.طلحه

  • چرا باید از طرف ایران باشد. بخاطر که ما علیه ترکیه و عربستان گفتیم…. اصلا ایران نیز در همین کتگوری است برادر هر کس که عضو ملل متحد است که حالا همه در شرک است و ایران هم استثنا نیست. قانون 25 ملل متحد را ببنید . و وقت حقیقت بیاید اگر پدر ما هم باشد چشم پوشی نباید کنیم

   • السلام علیکم و رحمت الله و برکاته!
    من قبلاً فورم عضویت این ویب سایت را خانه پوری کردم، اما احوالی از آن ندارم اگر برایم احوال دهید که فورم برای تان رسیده یا خیر ؟ اگر احوال دهید لطف تان خواهد بود ، تا بتوانم با شما کمک و همکاری کنم .
    سپاس .

 • با تشکر از همه دستاندر کاران ویبسایت مبارزه، خودم نیز قبلا در موارد مسایل که شما در اینجا مورد بحث قرار میدهید مطالعات زیاد و پراکنده داشته ام و به اطمینان کامل میتوانم بگویم که در حقانیت و درستی مطالب شما کمتر شکی هم وجود ندارد. از شما یک تقاضا دارم که لطفا منبع اطلاعات خویش را با من نیز شریک بسازید.
  سپاس

 • میشه در مورد وهابیت یک مقاله پوست کنین که این وهابیت چی است ایا درست است یا غلط ؟

 • السلام علیکم و رحمت الله و برکاته!
  من قبلاً فورم عضویت این ویب سایت را خانه پوری کردم، اما احوالی از آن ندارم اگر برایم احوال دهید که فورم برای تان رسیده یا خیر ؟ اگر احوال دهید لطف تان خواهد بود ، تا بتوانم با شما کمک و همکاری کنم .
  سپاس .

  • السلام علیکم ورحمه الله برادر عزیز خیلی خوش شدم که هنوز هم در امت اسلامی فراد چون شما هستند کع امت ره از پیامد های زهری دشمنان دیرنه وکینه بدل آگاه میسازند خیلی مطالب جالب را نشر میکنید آیاشما در تلگرام آدرس ندارید؟چون من اینجا را بسیار به مشکلات پیدا میکنم اولا نام کتاب را ورد کرده بعدا آدرس اینجارا پیدا میکنم. تااز مقاله های جدید شما آگاه شوم ویا اگر مقالهاراایمل هم کنید خوب میشود جزاک الله خیر چون من در منطقه دو دست زندگی میکنم وبسیار مردم منتظر حقیقت است برای شما هم صدقه جاریه است اخی لطفا جوابم را به ایمیل بفریستید تشکر

 • عرض سلام و ادب خدمت همه دست اندرکاران ویب سایت و صفحه وزین “مبارزه”! بسیار وقت است که بنده من حیث یک جوان و کاوش گر آیدولوژی ها، از مطالب ناب و ارزنده صفحات انترنتی شما بهره می برم. جا دارد که از تلاش های بی شایبه ی همه دست اند کاران و نویسنده های توانای شما اظهار قدردانی نماییم!
  ممنون شما!

 • اسلام علیکم و رحمت الله و…
  چنان که کتاب (پیر قرآن گفت) را خواندم، به اندازه کمی قطرات نیازمندی قلبم را در آن دریافتم، ام باز هم راه برایم نا پیدا و خواسته قلب و روحم کاملا در عطش، و در نا آرامی عجیبی به سر میبرم و از الله عزوجل که او تعالی هادی جل جلاله هست هدایت می خواهم حقا که جز به اذن و لطف او تعالی کسی هدایت نشود.
  و از شما تنهاسوالم را میپرسم امید تا بصورت کامل که راه حل باشد بر اساس دین الله و شریعت محمد صلی الله علیه وسلم جواب دهید.
  – اینکه، امروز در رابطه به مشکلات و سختی ماندن سنت ریش برای یک دعوت گر بهتر میدانید، آیا با همه سختی ها یک دعوت گر ریش خود را بگذارد و یا غیر آن، اگر برای رابطه گرفتن با مردم یا حکمت دعوت بتراشد یا ماشین کند، چگونه چنین گناهی بزرگ و نا فرامتنی الله و رسول را مرتکب شود، بر اساس کدام دلیل؟؟؟
  والله اعلم بالصواب

پاسخی بگذارید