سیاست های جرمی

کنترول انسان توسط مایکروچپ (پلان تطبیق شدنی شیطان پرستان)

نوشته شده توسط نیکمل مزاری

برای اینکه موضوع هر چه بهتر دانسته شود میخواهم توضیحات ذیل را برای شما دوستان ارایه کنم.

نصب مایکرو چپ Microchip  ویا RFID در انسان ها یعنی چی؟

نصب کردن مایکروچپ درانسان ها عبارت از نصب کردن یک آله با سرکت برقی مکمل رادیویی (RFID) است که از شیشه سلیکیتی(Silicate Glass) ساخته شده و در زیر جلد انسان ذریعه سوزن دراز جابجا میگردد.

RFID ChIp

این آله دارای یک شماره تشخیصیه 15 رقمی میباشد که ذریعه امواج رادیویی به یک  Database خارجی  متصل میگردد تا برای کسب معلومات مانند معلومات شخصی، فامیلی، صوانح صحی، موقعیت فعلی، جهت حرکت، شنیدن آواز، بررسی معلومات بانکی و معاملات های روزمره فرد نصب شده با آله را درج آرشیف های مربوطه بسازد.

اکنون نظر به معلومات در صفحه انترنتی SHTF نرم افرار های وجود دارد که میتواند با نصب Microchip در انسان ها زندگی واقعی ما را درج Database های خارجی کنند.

دانشمندان با تجربه های زیاد در مورد مغز انسان (Human Brain Studies) مطالعات انجام داده اند که در نتیجه آن موقعیت های مختلف مغز انسان را نام گذاری کرده اند (Hindbrain, Midbrain, Forebrain, Neural Pathways, Neuro Endocrine  Neuro Vascular Systems, Dural Meningeal System)  و برای هر Zone مربوطه معلومات های زیاد با الگورتم های مشخص درج آرشیف ها کرده اند.

human_brain

بنابرین نظر به معلومات درج شده در صفحه SHTF  نرم افزار های نیز وجود دارد که حتی تصامیم آینده و خطور افهام در مغز انسان را نیز به Database های خارجی ذریعه امواج رادیویی انتقال داده و Keyword های آنرا فلتر کرده و به مراجع امنیتی راپور میدهد. تا از طریق این مراجع تعقیب و تردد صورت گیرد و حتی امکانات وجود دارد که در صورت ضرورت مراجع امنیتی توانمندی از بین بردن مردم را با فشردن یک دکمه بسادگی با متزلزل ساختن سیستم عصبی آنها را مجبور به خودکشی گرداند.

از همه خطرناکتر این است که گروه هایی که در پلان نظام جدید جهانی (New World Order) کار میکنند و در فکر تطبیق پلان کم سازی انسان های دنیا (Human Depopulation Plan) هستند در عقب پرده در سدد این هستند تا مسیّله جنگ جهانی سوم از یک طرف واضح تر شود و از طرف دیگر پلان تطبیق جامعه بی پول (Cashless Community) نزدیکتر شود و تا آن زمان مسیّله نصب Microchip در انسان ها نیز ساده تر قابل قبول خواهد بود.

نظربه افشای راز های از گروه های Illuminati قبول کردن نصب Microchip در انسان های عام در مدت زمان اندک غیر قابل تطبیق است برعلاوه همه خوبی هاییکه میتواند داشته باشد. بنآ پلان تطبیق حالت اظطراری (Marshal Law) در امریکا یکی از پلان های دیگرنظامی علیه مردم است که با کشتن مردم در دنیا تطبیق جامعه بی پول و نصب مایکروچپ را رواج خواهند داد.

شما شاهد هستید که در مناطق غربی آمریکا مانند تکساس (Texas)، کالفرونیا (California) آریزونا (Arizona)، نیوادا (Nevada)، مکسیکوی جدید، یوتا (Utah) و کالرادو(Colorado) از ماه جون 2015 الی 8 هفته دیگر تمرینات نظامی بنام Jade Helm 15 درجریان است. گروه دجالی شیطان پرستان یا (illuminati) پلان کشتن چهار ملیارد انسان الی 2050 را دارند و لاکن با در نظرداشت حالات جیوپولیتیکی جهان و پیش بینی های اسلام این پلان به زودی های زود عملی خواهد شد و به همین علت آماده گی برای تطبیق حالت اظطراری روی دست گرفته شده که این  تمرینات از یکطرف در حقیقت آماده گی برای تطبیق حالت اظطراری  واز طرف دیگر آماده سازی اذهان مردم با قوت های نظامی و حالت های جنگی میباشد.  

jade-helm-15-map

قبول کردن اینکه کسی بدون اجازه شما به صدای تلفون، تصویر ها در تلفون های همرای شما، موقعیت جغرافیای و مسیر های حرکت شما دسترسی داشته باشد برای هر انسان مشکل است ولی آیا میدانیستید که از سال 2000 بدینسو مراکز استخباراتی امریکا تمام این معلومات شما را بدون اجازه شما ثبت و نگهداری میکند، یکی خواهد گفت که امریکا اینقدر بیکار نیست که معلومات اضافی مردم را جمع آوری کند ولی اصلآّ موضوع طور دیگر است. این معلومات زمینه تشخیص درست از احساسات، عقاید، طرز تفکر و اصول فرهنگی ما را به آنها داده و هرگاه آنها کدام پلان شوم  داشته باشند به ساده گی در روشنی این معلومات آنرا میتواند تطبیق کنند. تمام انسان های جهان این جاسوسی بالای معلومات شخصی خود را به تدریج پذیرفته ولی بسیار مشکل است که پلان مایکروچپ را بالای مردم در کوتاه مدت بقبولانند اما دجال از پلان خویش بدور نرفته و توسط قوه باشد و یا فریب او میخواهد مردم و حتی اذهان مردم را تسخیر کند.

مایکل سنایدر (Michael Snyder) نویسنده کتاب حقیفت برنده میشود میپرسد "چی خواهید کرد آن گاه که نتوانید بدون تسلیم شدن به بایومتریک یا واگذار کردن معلومات شخصی چیز بخرید و یا بخورید؟" این تکنالوژی وحشتناک که سبب بخطر آوردن جان و مال انسانها میگردد روز به روز در حالا انتشار است و روزی خواهد آمد که کس نتواند که چیز بخرد، حساب بانکی باز کند و یا از تکنالوژی های موثر دنیا استفاده کند مگر اینکه کنترول او بدست شیطان پرستان نباشد.

این پلان کاملآّ مطابقت به پلان اسراییل (دجال)که میخواهد امپراطور جهان شده و تمام مردم را تحت سلطه خویش داشته باشد تا اینکه هر کس از دجال سرپیچی کند برای از بین بردنش کدام مشکل وجود نداشته باشد. و لی آنها پلان خود را میکنند و خداند (ج) پلان خویش را و  هر آینه خداوند بهترین پلان گذاران است. 

در بارۀ نویسنده

نیکمل مزاری

انجنیر نیکمل مزاری فارغ انجنیری پوهنتون کابل با اشتراک در بالا تر از سی کنفرانس در سراسر دنیا، اروپا امریکا و آسیا.

تبصره ها

  • نظر من اینست که ما مسلمانها باید دست به دست هم داده واز این دامهای شیطانی کفار واسراییل لعنتی خود را نجات دهیم واز این بی اتفاقی بپرهیزم و چنگ به قرآن وسنت محمد (ص) بزنیم وعقیده اسلامی خود را درست کنیم

  • باید همه ما و شما بالای اطفال خود کوشش کنیم و آنها را در تعلیم قرآن کریم و احادیث نبوی تشویق کنیم و به الله متعال دعا کنیم تا الله متعال ذهن روشن و روش اسلامی نصیب ما و اولاد های مان کند آمین

پاسخی بگذارید