اجتماعی اسلامی متفرقه

مشهور ترین شیطان پرستان دنیا کی ها اند

نوشته شده توسط نیکمل مزاری

تعداد اشخاص  مشهور شیطان پرستان (Illuminati) ها خیلی زیاد اند لیکن در اینجا فقد آنهای را که در جامعه مردم ما به آنها آشنای دارند به معرفی میگریم و امید که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و با دوستان تان شریک سازید تا سطح افهام مردم در مورد اینها که مشهور به روشنفکران دینا اند بالا برود.

در قرآن کریم سوره بقره آیات ذیل در مورد خصوصیات منافقین بیان میکند که در شرایط امروزی بخوبی به Illuminati ها و یا گروه مخفی (Secrete Society) ویا منافقین و شیطان پرستان مطابقت دارد و چنین بیان مگردد.

وَمِنَ النَّاسِ مَن يَقُولُ آمَنَّا بِاللّهِ وَبِالْيَوْمِ الآخِرِ وَمَا هُم بِمُؤْمِنِينَ ﴿۸﴾

ترجمه: و از مردمان کسانی هست که میگویند ایمان آوردیم بخدا و بروز آخرت و نیستند ایشان مومنان. Illuminati ها میگویند که بخدا ایمان دارند و لیکن در عقب کسانی را که ایمان بخدا دارند تمسخر میکنند و در صفحه انترنیتی رسمی ایشان www.illuminatiofficials.org  واضع بیان کردند که خداوند را تا هنوز ساینس ثبوت نکرده است یعنی ما بخدا ایمان نداریم.

يُخَادِعُونَ اللّهَ وَالَّذِينَ آمَنُوا وَمَا يَخْدَعُونَ إِلاَّ أَنفُسَهُم وَمَا يَشْعُرُونَ ﴿۹﴾

ترجمه:  فریب میدهند خدا را و مومنان را به حقیقت نمی فریبند مگر خود را و نمی فهمند. Illuminati  ها فکر میکنند که خدا و مردم را فریب دادند لیکن خبر ندارند که بهترین پلان کننده خداوند (ج) است.

فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضًا وَلَهُم عَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُوا يَكْذِبُونَ ﴿۱۰﴾

ترجمه:  در دلهای ایشان بیماری است پس افزون داد خدا با ایشان بیماری و ایشان را است عذاب درد دهنده بسبب آنکه دروغ میگفتند. Illuminati  ها که فکر میکنند که روشن فکر ترین مردمان  اند و سرمایه های انگفت دارند و زندگی را در آرامی و عیاشی مگذرانند در حالیکه اگر هرکدام را شخصآ مطالعه کنید تمامآ با امراض روحی و عذاب وجدان مریض اند.

وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِي الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ ﴿۱۱﴾

ترجمه: و چون گفته شود ایشان را تباه کاری نکیند در زمین، گویند جز این نیست که ما اصلاح کاریم. Illuminati  ها امروز خودشان اتوم یا Nuclear میسازند که برای تباه کاری است، جنگ های بزرگ جهانی را پلانگذاری میکنند که تباه کاری است، پرداخت مصارف دو طرفه تمامآ جنگهای بعد از ناپلیون را برای رسیدن به انرژی های طبعی و یا راه  برای رسیدن به آن ها را Illuminati  ها مانند کمپنی ها Shell, British Petroleum, Chevron  و غیره میپردازند و هر وقت اگر از اینها پرسیده شود میگویند ما روشنفکران دینا ایم.

أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِن لاَّ يَشْعُرُونَ ﴿۱۲﴾

ترجمه: آگاه شو بتحقیق ایشان اند تباه کاران و لیکن آگاه نمیشوند. (این آیت شریف خبر است که مردم با خبر باشند که آنها تباه کاران اند و اصلاح شدنی نیستند بنآ ما باید رفتار و سلوک خود را با Illuminati  ها دقیق متوجه باشیم تا فریب ایشان را نخوریم.)

وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ آمِنُواْ كَمَا آمَنَ النَّاسُ قَالُواْ أَنُؤْمِنُ كَمَا آمَنَ السُّفَهَاء أَلا إِنَّهُمْ هُمُ السُّفَهَاء وَلَكِن لاَّ يَعْلَمُونَ ﴿۱۳﴾

ترجمه: و چون گفته شوند ایشان را که ایمان آرید چنانکه ایمان آوردن مردمان، گویند آیا ایمان آوریم چنانکه ایمان آوردن بیخردان؟ آگاه شو بتحقیق ایشان اند بیخردان و لیکن نمیدانند. Illuminati  ها اگر پرسیده شوند که ایمان بخدا دارند یا ظاهرآ  دروغ گفته میگونید بلی و یا میگویند خدا وجود ساینسی ندارد و در عقب میگویند اینها بی عقل اند در حالیکه خداوند میگوید خودشان بخردان اند.

وَإِذَا لَقُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ قَالُواْ آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْاْ إِلَى شَيَاطِينِهِمْ قَالُواْ إِنَّا مَعَكْمْ إِنَّمَا نَحْنُ مُسْتَهْزِؤُونَ ﴿۱۴﴾

اللّهُ يَسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَيَمُدُّهُمْ فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿۱۵﴾

ترجمه: وقتیکه ملاقات میکنند با اهل ایمان میگویند ایمان آوردیم و چون تنها شوند با شیاطین خود، گویند هر آینه ما باشیم جز این نیست ما تمسخر میکنیم (14). خدا تمسخر میکند به ایشان و مهلت میدهد ایشان را در گمراهی خویش سرگشته شده (15). Illuminati ها در جلسات شیطانی ایشان ویا Satanic Brutal Sessions برای تسمخر مردمان بحث و پلانگذاری ها میکنند در حالیکه نمیدانند که پلان های ایشان بر خودشان زوال میگردد چون خداوند میفرماید که پلان های شیطان ناسپاس همیشه ناقص است.

اکنون به معرفی Illuminati  ها میپردازیم تا برای همه مردم شناسایی شوند و از افعال شیطانی ایشان با خبر باشند انشاالله.

12345678910111213141516

تعداد اعضای گروه شیطان پرستان خیلی زیاد اند ولی بخاطر جلوگری از ضیا وقت تعداد از مشهور ترین های آنها را با نام و عکس آنها برای تان معرفی میکنم و در صورتیکه میخواهد معلومات زیاد تر راجع به این شیطان پرستان حاصل نمایند با دانش زبان انگلیسی لطفآ به صفحه انترنیتی رنکر مراجعه نماید.

illuminati members

در بارۀ نویسنده

نیکمل مزاری

انجنیر نیکمل مزاری فارغ انجنیری پوهنتون کابل با اشتراک در بالا تر از سی کنفرانس در سراسر دنیا، اروپا امریکا و آسیا.

تبصره ها

  • اولا که ایلومیناتی ها اصلا ربطی به شیطان پرست ها ندارند و انها دجال پرست هستند. دوما مایکل جکسون در هیچ مصاحبه ای این حرفو نزده. حدف اونا بد کردن دنیاست و خراب کردن ان نه اینکه خیر ترین فرد جهان یعنی بیل گیتس انقدر برای دنیا و خیریه پول بده. در ضمن مایکل جکسون ۵۰ سالش بود و در اثر دکترش به خاطر تزریق زیاد پروپوفول مرد. دکترش هم خودش ایلومیناتی بود. پس مایکل جکسون شیطان پرست نیست. کلا این وبلاگ شما پر از اشتباه و نامعتبر و دروغین است

پاسخی بگذارید