اسلامی سیاست های جرمی

یهود در جستجوی امام مهدی و پلان قتل او!

نوشته شده توسط Eid Mohammad Hamed

به نام آنک جان را نور دین داد — خرد را در خدا دانی یقین داد

برادران وخواهران مسلمانم با درنظر داشت حوادث و وضیعت کنونی جهان، دیگر جای شک باقی نمانده که ما درمراحل بسیارحساس وبحرانی آخر زمان قرارداریم ودشمنان اسلام ومسلمانان امروز ازهر مقطع زمانی دیگر با مکاری وقدرت تمام، جنگ فکری وفزیکی را به شیوه های گوناگون بر علیۀ ما ودین ما آغاز کرده اند وبه یقین بدانید که تا این مسئله یکطرفه نشود، دست بردار نیستند.

اما براستی دشمنان ما کی ها هستند؟ جواب این سؤال را خداوند منان (ج) درکلام پاکش از قبل برای ما ارائه کرده است:

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا ۖ وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَىٰ ۚ ذَٰلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَانًا وَأَنَّهُمْ لَا يَسْتَكْبِرُونَ. سوره مائده آیه 82

ترجمه:
به یقین دشمن ترین مردم نسبت به مؤمنان را؛ یهود ومشرکان خواهی یافت،ونزدیکترین دوستان به مؤمنان را؛ کسانی می یابی که می گویند :«ما نصاری هستیم ». این بخاطر آن است که از(میان) آنها کشیشان وتارکان دنیا هستند ،وآنها تکبّر نمی ورزند.

این آیۀ مبارکه، دوموضوع مهم وحیاتی را به ما می آموزاند. اول اینکه سرسخت ترین دشمنان مومنین یهود و مشرکین است. تفاوت مشرک با کافر در این است که کافر منکر خداوند(ج) و انبیاء و کتاب های آسمانی هست ولی مشرک به کسانی گفته میشود که به خدا ایمان دارند ولی از پرستش وشریک قرار دادن موجودات دیگر درالوهیت با خداوند (ج) خود داری نمیکنند. مانند مشرکین مکه، هندو های بت پرست، فرقۀ ازمسیحی ها که عیسی (ع) ومادرش مریم(ع) را خدا میگویند وغیره. دوم اینکه دوستان مؤمنان از اهل کتاب ونصرانی های هستند که متکبر نیستند واز جمله افراد دنیا دوست نمیباشند، برعکس یهود که دنیا را برآخرت ترجیح داده اند. اگر کمی دقت کنیم متوجه خواهیم شد که بیشترین افراد که در چندین دهۀ اخیر به اسلام روی آوردند مسیحی ها هستند و بر کسی پوشیده نیست که اسلام سریع ترین دینی درحال گسترش در جهان است وبا برگشت حضرت عیسی (ع) افراد باقیماندۀ مسیحی هم به دعوت حضرت روح الله(ع) به اسلام مشرف خواهند شد. باذن الله!

اکنون که دانستیم دشمن ترین مردم نسبت به مؤمنین یهود است، این را نیز باید بدانیم که بر اساس گزارش های متعددی، سه سازمان بزرگ استخباراتی غرب یعنی سی آی ای( CIA) امریکا، ام آی ( MI6) انگلیس و موساد اسرائیل که همه توسط یهودیان اداره میشوند از سی سال بدینسو ازهر پیش بینی حضرت محمد (ص) به حیث سلاح بر علیۀ خود ما استفاده میکنند. در حالیکه ما در خواب عمیق فرو رفته ایم، آنها ازپیش بینی بیرق های سیاه استفاده کرده و گروه تحت کنترول خود را با بیرق های سیاه بوجود آوردند. یکی از پیش بینی های که در روایات مذهب اهل تسنن و تشیع ذکر شده است، آمدن حضرت امام مهدی است و صهیونست چون میدانند که گفته های رسول الله (ص) حتمی بوقوع پیوستنی است، در جستوجوی امام مهدی هستند تا او را بیابند و به قتل برسانند. چون میدانند که در ملحمه کبرا وهمان جنگ بزرگ که فعلاً نظر به شواهد زیاد به زودی بوقوع خواهد پیوست، رهبر مسلمانان حضرت امام مهدی خواهد بود وفتح بیت المقدس هم به دست او لشکرش خواهد به حقیقت خواهد پیوست. ان شاء الله.

بخاطر رسیدن به این هدف شوم در طی سه دهۀ گذشته بیشتر از چهل هزار نفر ازجاسوسان ورزیده وماهر خودرا به شیوه های بسیار ماهرانه ومکارانه در تمامی شبکه ها و تنظیم های مسلح اسلامی در سرتا سر جهان جابجا کرده اند. از اخوان المسلمین مصرگرفته تا القاعده که دردهه هشتاد میلادی با سی آی ای یکجا برعلیه روسها در افغانستان میجنگید، تا طالبان ومجاهدین درافغانستان، الشباب درسومالی، بوکو حرام در نایجریه، حزب الله درلبنان وبزرگترین وخطرناکترین گروۀ فعلی (داعش) درعراق و سوریه و دیگر کشور ها. جابجایی این جاسوسان دراین سازمان ها بخاطر دو هدف اصلی صورت گرفته است.

اول – بمجرد که امام راشد مسلمان ها یعنی امام مهدی ظهور کند، او را به قتل برسانند.

دوم – در میان مسلمان ها با لباس وشعار مسلمان ها آنقدر زشتی، وحشت، قتل وخون ریزی بر پاه کنند تا اسلام را دین خشونت وبربریت ومسلمانان را تروریست به جهان معرفی کنند. بلی امروز دقیقاً وضعیت طوری هست که هر مسلمان را تروریست گفته اهانت میکنند وچون مطبوعات و رسانه های جمعی از یهود و دراختیار یهود است تبلیغات برعلیه اسلام بیشتر سرعت و وسعت گرفته تا با این مکاری جلو بیداری مردم و گسترش اسلام را متوقف سازند ولی خداوند هر نقشه و پلان شوم شان را افشا و ناکام خواهد کرد، چنان که در کلام مجید خود میفرماید:

ذَٰلِكُمْ وَأَنَّ اللَّهَ مُوهِنُ كَيْدِ الْكَافِرِينَ. سوره انفال آیه 18

ترجمه: این (واقعه) چنین بود (که دیدید) و(بدانید که) همانا خداوند سست کنندۀ مکر (ونقشه های) کافران است.

آیۀ بعدی شگف انگیز است! آنها شاید بتوانند با مکر شان کوه ها را از جا بکنند و برهم زنند ولی هرگز موفق نخواهند شد تا به اهداف شوم و پلید خود برسند.

وَقَدْ مَكَرُوا مَكْرَهُمْ وَعِنْدَ اللَّهِ مَكْرُهُمْ وَإِنْ كَانَ مَكْرُهُمْ لِتَزُولَ مِنْهُ الْجِبَالُ. سوره ابراهیم آیه 46

ترجمه: و به راستی آنها (نهایت) مکر خود را بکار بردند ، و (همه ی) مکرشان نزد خدا (آشکار) است، و هر چند که با مکرشان کوهها از جا کنده شود.

بیشترین این جاسوسان یهودی الأصل هستند وبا لسان عربی، تعلیمات اسلامی، قرآن واحادیث آشنایی تمام دارند. سر وصورت شان را با ریش وعمامه شبیه مسلمانان کرده اند وکلام خدا وپیامبر (ص) را وارد زبان کرده اند، ولی دل های شان پر ازکینه ونفاق است. این دسیسه سازی یهود چیزی جدیدی نیست چون اکثر انبیاء که در بنی اسرائیل به شهادت رسیدند توسط یهود بود، اینها بودند که طرح قتل عیسی (ع) را ریختند و نقشۀ قتل پیامبراکرم (ص) در مدینه، کار پنهانی این طایفۀ ناسپاس بود. قضیه قتل امام مهدی را به حدی جدی گرفته اند که تمامی روایات در باره او در کتاب های هردو فرقه مسلمانان یعنی اهل سنت و اهل تشیع را به دقت مورد مطالعه قرار داده اند و تدابیر اتخاذ کرده اند که من دو نمونه آنرا نقل میکنم.

1. دراحادیث که درکتب اهل سنت روایت شده حدیثی است که در آن ذکر شده، پرچم های سیاهی از خراسان حرکت میکنند وهیچ نیروی جلو آنها را نمیگیرد تا بر فراز بیت المقدس پرچم های خودرا نسب میکنند. در ادامه میآید که اگر شما مجبور بودید بر روی برف چهار دست و پا خود را به آن لشکر برسانید، این کار را بکنید چون در آن لشکر خلیفه خدا مهدی وجود دارد. براساس منابع مؤثق ومعتبر، عمده ترین و بزرگترین بخش خراسان افغانستان فعلی است و اگر کمی تحقیق کنید در خواهید یافت که با آمدن شوروی ها در افغانستان راه برای سازمان های استخباراتی مذکور گشوده شد تا جاییکه تمامی احزاب مجاهدین از سی آی ای کمک مالی ونظامی دریافت میکردند وهمان سالها بود که اسامه بن لادن از افراد و متحدین کلیدی سی آی ای در افغانستان وارد شد. این را نیز همۀ ما میدانیم که نسبت به هر قوم دیگر افغان ها در دینداری پابند تر وسخت تربودند ولی امروز چه؟ جوانان ما بخاطر افعال واعمال شوم گروه های تبه کار ازدین بدظن شده اند. به یقین بدانید که دلیل عمد، این ویرانی وتبه کاری ازآدرس دین به نام های مختلف، اغتشاش اذهان مردم و درنهایت پلان شوم وخصمانه قتل رهبرهدایت شدۀ مسلمانان، همان جاسوسان هستند و کسانیکه از روی جهالت و بیخبری ازان ها پیروی میکنند.

2. بر اساس منابع و روایات اهل تشیع بخصوص فرقۀ امامیه، امام مهدی امام دوازدهم و فرزند امام حسن عسکری است که از چندین قرن به اینسو در غیابت بسرمیبرد و در زمان معینی دوباره ظهور خواهد کرد. امام حسن عسکری (رح) در عراق در شهر سامرا زندگی میکرد وقبر امام عسکری (رح) هم درسامرا است. بنابریک گزارش درسایت (veteranstoday.com) قبرامام حسن (رح) در سال 2006 توسط خادمان (جاسوسان) که درزیارت به عنوان مجاور کار میکردند گشوده شده بود ونمونۀ “دی ان ای” (DNA Sample) از بقایای جسد او برداشته شده بود تا اگر هر کسی را با همان دی ان ای بیابند به قتل برسانند.

بی سبب نیست که این همه آلات واسباب جمع آوری معلومات اشخاص، از قبیل بایومتریک، آیریس چشم وغیره در کشور های اسلامی با کمک وهمکاری مالی این خبیث ها شروع به فعالیت کرده اند تا هرچه معلومات است در دیتابیس های خود جابجا کنند. من تعجب کردم وقتی گزارشی را از طلوع نیوز دیدم که شرکت گوگل و رئیس شرکت مایکروسافت بل گیتس در قسمت آماده کردن وتطبیق پروژۀ تذکره های الکترونیکی وعدۀ همکاری داده اند. همچنان یکی ازعساکر امریکایی که از ظلم ها وشکنجه زندانیان زندان ابوغرائب درعراق پرده برداشت، دریک گزارش میگوید از سوالات عمدۀ که ازبرخی اززندانیان پرسیده میشد این بود که: امام مهدی درکجاست؟ بار آخر درکجا دیده شده؟

این نکته قابل یاد آوری است که تمامی افراد و اشخاص درین گروه های مسلح اسلامی وابسته به طرح ها و پلان های یهود و همپیمانان شان نیستند! افراد پاک عقیده وبا نیت خالص جهاد در راه خدا(ج) دربین این گروه ها وجود دارند ولی آنها اکثراً قربانی میشوند وتعداد شان اندک وقلیل است. دررأس امور نماینده های این سازمان های استخباراتی نشسته اند ومجاهدین حقیقی را گلچین در دام مرگ می اندازند تا هر آن مسلمان راسخ عقیده، بخصوص عقیده و اندیشۀ جهاد که باقی مانده از بین برود. نمونۀ زنده این عملکرد عملیات هوایی امریکا ومتحدینش در عراق وسوریه طی یک ونیم سال گذشته است که فقط افرادی را هدف قرار میدادند که میدانستند برای آنها تهدید است و آن همان مجاهدین واقعی بودند. حالا که در چند ماه گذشته روسها یکسره بمباردمان جمعی را آغاز کرده سر وصدای امریکا و کمک هایش به گروه های ظاهراً میانه رو بیحد بالا رفته است. در حالیکه روسیه یک سره (خوب و خراب) را میکشد وامریکا تنها کسانی را میکشد که تحت کنترول شان نیست.

حکیم مشرق اقبال (رح) در بارۀ این دسیسه های کفار بخاطر نابودی جهاد و برهم زدن اندیشه جهاد و خرابی و فساد علما خوش سروده.

دین کافر فکر و تدبیر جهاد

دین ملا فی سبیل الله فساد

این همه منافقت ودشمنی با خداوند ودین خداوند بخاطرآن است که چراغ اسلام را خاموش کنند ودنیا رامبدل به معبد شیطان کنند که درآن دجال پادشاهی کند ومردم غلامی. اما این خیالی بیش نیست چنانچه که خداوند (ج) درقرآن سورۀ توبه آیۀ 110، مارا اطمینان داده که به این آرزوی خود نمیرسند.

لَا يَزَالُ بُنْيَانُهُمُ الَّذِي بَنَوْا رِيبَةً فِي قُلُوبِهِمْ إِلَّا أَنْ تَقَطَّعَ قُلُوبُهُمْ ۗ وَاللَّهُ عَلِيمٌ حَكِيمٌ

ترجمه: آن بنای که آنها نهاده اند، پیوسته در دلهایشان مایه ی شک (ونفاق ) خواهد بود ، مگر اینکه دلهایشان پاره پاره شود (وبمیرند) و خداوند دانای حکیم است.

و همچنان خداوند کریم (ج) ازتکمیل نورش وبرپایی حکومت الهی برمنهاج نبوت که مظهرعدل وانصاف خواهد بود ما را اطمینان داده:

يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ. سوره توبه آیه 32

(آنها) می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند, وخداوند ابا می کند, مگر اینکه نورش را کامل (وتمام) کند, اگر چه کافران کراهت داشته باشند.

پس ای برادران و خواهران، مدبرانه به قضایا بنگرید و خود را و خانواده های تان را از دسیسه های دشمن آگاه کنید وبرای رویارویی با این دشمنان مکار ومنافق خود را از درون با نور ایمان و بصیرت، مسلح سازید. به اعانت خداوند متعال (ج) در مقالۀ بعدی به برخی از راه های نجات خواهیم پرادخت. ان شاء الله!

منبع:

Veterans Today

Rohama.org

Blowing the Whistle

در بارۀ نویسنده

Eid Mohammad Hamed

تبصره ها

 • امی فرامسن ها بسیار خود ه بسیار هوشیار می گیرند پلان هایشان را تطبیق می کنند
  اما به نظر من بسیار بی عقل استن
  با کسی که تو را از مشت خاک آفریده جنگ نميشه
  انشاالله امام مهدی ظهور خواهد کرد و با این برنامه های بزرگ آنها را از بین خواهد برد

 • من در امریکا زندګی میکنم. از وقتی که آمدیم یکسره عیسویان در کوشش این هستند که چګونه مردم شان را پابند دین عیسویت کنند اما برخلاف آن همه روزه مردم به دین اسلام مشرف میشوند. من تقریباْ ۵ ماه میشود اینجا مصروف درس هایم هستم و در طول این پنج ماه تنها در مسجد ما ۶ نفر به دین اسلام مشرف شده اند که هر کدام شان از جمله اشخاص با درک و کسانی هستند که به ګفته خود شان سالهاست که در مورد اسلام تحقیق کردند و بلاخره از مسیحیت به اسلام رو آوردند. و جالب اینجاست که سوپروایزر من و یکی از استادان من هردو عیسوی بودند و تقریبا بیش از ۱۰ سال میشود که مسلمان شده اند و فعلا در همین پوهنتون دین اسلام را تدریس میکنند و بیشترین شاګردان را دارند. الحمد لله
  چراغ را که ایزد بر فروزد
  هر انکه پف کند ریشش بسوزد

 • عرض سلام
  سوال: هدف شما درینجا از نامبردن گروه پرچمداران سیاه (داعش) است که از خراسان حرکت میکند بطرف بیت المقدس؟ اگر بلی پس یکی از مقاله های قبلی شما برضد داعش بود و چرا؟ و اگر نخیر پس این گروه دیگر که بوده میتواند؟

  • حدیث (110) آنچه که نعیم بن از جریان بیرقهای سیاه و بیرقهای بنی العباس و فاصله تا قیام حضرت مهدی (رض) که حدودا” (72) ماه است بیان کرده است
   محمد بن حنفیه می گوید:
   بیرق سیاه از بنی عباس ظاهر میشود آنگاه از خراسان با بیرقهای سیاهی به راه می افتند که کلاه (صاحب) آنها سیاه و لباسشان سفید خواهد بود . جلو آنها مردی از بنی تمیم است که آن را( شعیب بن صالح) میگوید اصحاب سفیانی را شکست می دهد تا انیکه داخل بیت المقدس میشود و سلطنت آن را به( حضرت مهدی (رض) آماده می سازد و سیصد نفر از شام به سوی او می روند بین قیام او و تسلیم حکومت به حضرت مهدی(رض) هفتاد دو ماه طول خواهد کشید
   (کتاب الفتن لا بن حماد ج 1 / ص 310/ حدیث 849
   عمرو بن مرّه جهنى میگوید: بیرق سیاهى از خراسان برافراشته میشود و خروج میکند تا اینکه اسب سوارانى مرکب های خود را به این درخت زیتون که بین دو قریه دمشق بنامهای ( لهیا) (وحرستا ) است می بند ند .
   گفتیم ما درختان زیتونى را در اینجا نمی بینیم: فرمود : بزودی این درخت پیدا خواهد شد ورشد خواهد کرد وصاحبان بیرق مرکبهای خود را به آن خواهد بست
   عبد الرحمن بن آ دم گفت : چنین حدیثی عبدالرحمن بن سلمان برایمان نقل کرده و او گفته است که صاحب دومین بیرق سیاه بر بیرق اول خروج میکنند و مرکبهای خود را با آن (درخت) می بندند وقتی که وارد شدند دومی بر اولی خروج میکند و از بین برنده بیرق اول! کسی نیست
   (کتاب الفتن لابن حما د ج 1 / ص 313 حدیث در حراسان دو بیرق سیاه برافراشته میشود بیرق سیاه اول از گروهی داعش است بیرق سیاه دوم از لشکر حضرت مهدی (رض) است این دو بیرق چی فرق با هم دارد؟ بالای لشکر حضرت مهدی (رض) تکنالوژی کار نمیکند این یک نشان خاص لشکر است برای مردم عام !!! اگر بشتر معلومات میخواهید به این آدرس فیسبوک… ( vice.jan.7)

  • سلام دوست عزیز سوال خوب و بجا است که همه مان شک ها و تردیت داریم باید گفت که نظر به اوضاع جهان ما در آخر زمان قرار داریم و ایجاد لشکر حضرت مهدی ع خود بخودی ایجاد نمیشود این لشکر با بسیار دشواری ها و مشقت در راه الله متعال ایجاد خواهد شد اگر ما اوضاع افغانستان را مطالعه دقیق کنیم درمیابیم که کدام گروه حق است و کدام دولت برای دجال و اجندا صهیونیزم همکاری میکند باید کفت در حال حاضر اگر ما بدون اینکه تعصب داشته باشیم و چشمان مان در مقابل رسانه های صهیونیزم باز شده باشد درمیابیم که یگانه گروه که از حقوق ملت افغانستان و عدالت اجتماعی و اسلامی بحث و تطبیق میکند آن گروه طالبان استند که از حمایت مردم برخوردار هستند که مستقیم با آمریکا و هم پیمان هایشان در جنگ میباشد چی در بخش سیاسی و چی در بخش نظامی و از دیگران هم خواهش است تا در مورد طالبان که مجاهدین حق هستند یکبار مطالعه نمایند از علمای آن از رهبران شان و از افکارشان خود را آگاه کنند و حق باطل را تفکیک کنند.
   باحترام

 • بسیار عالی .
  تلاش بیشتر و موفقیت بیشتر برای تمام مسلمانان خصوصا مسلمانان افغانستان که به گفته جاسوس آمریکا ما تا 50 سال دیگر در جنجال جنگ خواهیم بود .
  انشاءالله موفق باشید

 • عرض سلام و احترام خدمت مدیر سایت و تیم مبارزه،
  بنده به حیث یکی از علاقه مندان و تعقیب کنندگان نشریات شما تقریباً با تمامی مسایل ایراد شده از طرف نویسندگان همنظر هستم. تقاضامندم لینک دقیق veteranstoday.com را در مورد گشایش قبر امام حسن عسکری برایم بفرستید. ممنونم!

 • با سلام و تشکر از روشنگریتان اگر بتانید در تفسیر آیاتتان به یک منبع موثق اشاره كنید كه مطالبتان از او شرچشمه گرفته باشه ای كلامتان را مستحکم تر جلوه میته در و بیشتر در دل جای مگیره

پاسخی بگذارید