سیاست های جرمی

پروژه اسراییل بزرگتر چیست؟

نوشته شده توسط Hedayatullah Zaheb

طوری که قبلآّ گفتیم که یهودان تورات را طوری تغیر داده اند که از دریای نیل تا دریای فرات تمام ممالک را حق یهودیان و بنی اسراییل میدانند. آنها میخواهند که همان امپراطوری حضرت داود (ع) و حضرت سلیمان (ع) را برای یهودیان برپا سازند. اسراییل از بدوی پیدایش در سال 1948 تاحال برای تصرف این سرزمین ها کار میکند که بنام پروژه بزرگتر اسراییل (The Greater Israel Project)و یا پلان ینن (Yinon Plan) یاد میشود. برای بعضی ها این پلان یک خیال پردازی بیش معلوم نمیشود ولی حالا اسراییل در آخرین قدم های این پلان است و عملی کردن این پلان زیاد دور معلوم نمیشود.

zioborders1

برای عملی ساختن این پلان اسراییل اول تمام ممالک چهار اطراف خویش را تجزیه و تضعیف نموده بعد آنرا تصرف خواهد کرد. اگر حالت فعلی خاور میانه مانند جنگ عراق، جنگ لبنان، کشمکش های مصر، جنگ های سوریه و جنجال های شیعه و سنی در عربستان و قطر را بر رسی کنیم کاملآ این ممالک یا تضعیف و تجزیه شده اند و یا بسوی بربادی میروند. متاسفانه مسلمانان بزرگترین حامیان این پلان به صورت آگاهانه و نا آگاهانه میباشند. برای بسیار این سخنان ناخوش آیند خواهد بود ولی اگر ما مسلمانان بخاطر که صدام حسین شیعه نبود و بشارالاسد سنی نیست برای آنها به گفته عربستان سعودی و ایران توطیه نمیکردیم مردم که سالها در صلح زندگی میکردند اینطور یکدیگر را نمیکشتند.

بیرق اسراییل خود مسیّله دریای نیل و فرات را واضح نشان میدهد. اگر به بیرق اسراییل متوجه شوید این بیرق از دو خط آبی که در تمام نقشه های جهان خط آبی دریا را ارایه میکند و دربین این دو خط آبی همان ستاره شش کنجه امپراطوری حضرت داود (ع) است که حال به نشانه شیطان پرستان مبدل گردیده ساخته شده است.

Flag_of_Israel.svg

در حالیکه این همه پلان های شوم غرب و اسراییل برای بسیاری مسلمانان نسبت به محبت که به غرب دارند یک خیال پردازی بیش معلوم نمیشود ولی یکی از اعضای نیروهای دریایی امریکایی که در جنگ عراق شرکت کرده بود این ظلم های اسراییلی- امریکایی را درک کرده و پاسپورت امریکایی خویش را میسوزاند در عوض شهروندی آیرلند و فلسطین را میگیرد. این عضو اسبق نیروهای دریای کن او کیف (Ken O'Keefe) نام دارد.

okeefe

او در یکی از مصاحبه های خویش با تلویزیو بین المللی "روسیه امروز"  در جواب سوال که چرا جنگ عراق حالت زندگی عراقیان را بهتر نساخت چنین میگوید: اگر میخواهید واقعیا حقیقت را درمورد تهاجم و تصرف عراق بدانید پس انگیزه اصلی این تهاجم نفت، جابجا شدن مراکز نظامی امریکا در آن کشور و مهم تر از همه پلان های بزرگ اسراییل برای تضعیف و پارچه پارچه ساختن ممالک همسایه برای پروژه اسراییل بزرگتر که بیشتر در باره آن صحبت نمیکنند بود. سوال: پس شما فکرمیکنید که حکومت های ایالات متحده یکی پس از دیگر برای این پلان کار میکنند. جواب: اگر ازمن سوال کنی که چطور دنیا اداره میشود پس یک چیز ساده را باید بدانی که سرمار و سیستم قدرت توسط سرمایه داران و بانک داران اداره میشود و بیشترین حکومت های جهان دست نشانده این بانک داران است و برای اجنداهای آنها کار میکنند.

کسانی که نمیدانند که دولت امریکا، دولت های اروپا و بیشترین دولت های جهان توسط بانک داران بزرگ که بیشترین شان یهودیان هستند اداره میشود در خواب بسیار طولانی فرورفته اند و باید بیدار شوند.

اسراییل هیچ گاه در نظام فعلی جهانی نمیتواند به این هدف خویش برسد بنآ اسراییل بعداز پارچه پارچه ساختن ممالک اسلامی خاور میانه دنبال تغیر نظام فعلی جهان است. در نظام نوین جهانی (New World Order) اسراییل ابر قدرت و دیکتاتور جهان خواهد بود. اگر به شکل ساده آن فکر کنیم این کار واقعآ یک کار غیر عملی است و اسراییل چطور میتواند از خاور میانه تمام جهان را کنترول کند با و جود اینکه امریکا روس و چین باچنین قدرت نظامی درین دنیا هستند. ولی پیروان دجال فکر این همه را کرده و بخاطر اینکه این پروژه را عملی کنند پلان ازبین بردن بیشتر نفوس جهان و جنگ جهانی سوم (جنگ اتومی) را که در نتیجه روس چین و امریکا یک دیگر را از بین ببرند را طرح نموده اند.

یکی از پلان های اسراییل بنام سمسون آپشن یاد میشود (Samson Option) که این پلان توسط اردوی اسراییل طرح گردیده و شامل حمله اتومی بالای ممالک دشمن و به احتمال زیاد ایران است. اگر اسراییل این حمله را انجام دهد با عکس العمل روس  روبرو خواهد شد و با این کار پای امریکا نیز درین جنگ کشیده شده و همان ملحمه اسلامی، آرمگدان مسیحیت، جنگ جهانی سوم مدرن برپا میشود.

یک بار دیگر از تمام برادران مسلمان خواهش میکنیم که بنام مذهب، منتطقه و غیره نفرت از یکدیگر را دور کنید در مقابل یک دیگر قرار نگیرید و بصورت نا آگاهانه برای اسراییل کار نکنید: چنانچه آنحضرت (ص) در صحیح مسلم میفرماید: هرگاه دو مسلمان بقصد کشتن یکدیگر با شمشیر در مقابل هم قرار گیرند قاتل و مقتول هردو به دوزخ میروند. حال وقت فتنه هاست و ما باید کاملآ ازین فتنه ها خویش را آگاه بسازیم. یگانه کسی که ازین بی اتفاقی مسلمانان سود میبرد دشمنان اسلام یعنی اتحاد امریکایی-اسراییلی-اروپایی است.

منابع:

پروژه اسراییل بزرگتر

مساحبه اوکیف با RT

کتاب در مورد سمسون آپشن

اگر میخواهید موضوعات جالب مارا بخوانید از صفحه انترنتی ما همیشه دیدن کرده و صفحه فیسبوک مارا لایک بزنید.

در بارۀ نویسنده

Hedayatullah Zaheb

تبصره ها

 • salam man khely az en malomat e shoma tashakor mekonam ama yak chezy dar zehn e man ast ke israel plan darad ke masjede-al-aqsa ra az bain bubarad wa ba jay e an haikal e sulimani ra emar kunad agar meshawad dar en bara nez kamai malomat eraya koned
  wa dar akher mazrat mekhwaham ke man keyboard farsi ra nadaram ba hamin khater english type kardam omid ke manzoram ra danesta bashed====tashakor

 • برادر آن علامه ستاره میان بیرق اسراییل نشان امپراطوری حضرت داود (ع) نیست، این نشان مربوط به زمان ظهور شیطان پرستان میشود(ظهور شیطان پرستان بعد از دوره حضرت سلیمان)
  و این علامه توسط Bitch of Babylon یا همان فاحشه بابل(جادوگر که هاروت و ماروت را فریب داده بود دو ملک که از خدا خواسته بود تا مردم را دعوت کنند به شکل انسان داخل زمین آمده بود) و این علامه توسط علم شیطانی آن فاحشه ساخته شده بود شکل از ستاره زحره

  • بسیار تشکر از کسانیکه اشتباهات مان را میگیرد واقعا متشکریم ما به کمک خوانندگان نیاز دارد والله علم

 • اسلام وعليكم و رحمته الله و بركاته
  برادر عزيز و بزرگوار از خدمات والا و ارزشمندتان بسيار تشكر الله سبحانه وتعالى اجر عظيم نصيبتان كند امين

 • تشكر برادر عزيز خيلي مطالب مفيد را مينويسيد خداوند در اين راه شمارا ثابت قدم داشته باشه از خداوند براي شما كاميابي و موفقيت دنيا و آخرت را تمنا دارم

پاسخی بگذارید