اجتماعی اسلامی متفرقه

راز نماد شیطانی (X) یا (بوگیر)

نوشته شده توسط SULIMAN IBRAHIMI

امروز بیشتر از مردم در موتر های خود لوگوی(X) را نصب میکنند. آیا میدانیم که این(X) به این شکل خاص است چی معنی میدهد؟

همه موضوعات را که در این مقاله نوشته ام، به اساس تحقیقات درست گفته شده و کدام ساعت تیری نیست و اهمیت این موضوعات را فقط صاحبان عقل و درک میدانند.

متاّسفانه چند وقتی است که شاهد گسترش و اشاعه نماد‌های شیطانی و صهیونیستی در سرتاسر جهان و میهن عزیزمان افغانستان هستیم، نوع و گستردگی این نمادها و افزایش ضریب نفوذ آنها همزمان با گسترش پدیدۀ شیطان پرستی و عرفانهای نو ظهور دیگر، خبر از فتنه‌ای بزرگی میدهد که موازین و چهار چوب دینی و اعتقادی ما را هدف گرفته است.

یکی از این نشانه‌ها، حرفX سفید رنگ در زمینۀ سیاه است که شما حتماً آن را تحت عنوان بوگیر در زیر آینۀ بعضی از موترها آن را مشاهده فرموده اید.

با بروز و گسترش ادیان آسمانی و حتی همزمان با آنها بنا به مستندات قطعی و محکم دینی، تاریخی و حتی یافته‌های باستان شناسی، متاّسفانه انسانهایی ارتباط با اجنه به عنوان موجودی هوشمند را تجربه نمودند.

عموماٌ این افراد را جادوگران، کاهنان و روحانیون مذهبی تشکیل می‌دادند. چنانچه در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است:

قالوا سبحانك أنت ولینا من دونهم بل كانوا یعبدون الجن أكثرهم بهم مؤمنون.

ترجمه: منزهى تو اى پروردگار از این نسبتهاى ناروا، ما (ملائکه) به هیچ وجه با این گروه ارتباط نداشته ایم، تنها تو ولى ما هستى آنها ما را پرستش نمی‌كردند، بلكه جن را مى پرستیدند و اكثرشان به جنیان ایمان داشتند. (آیه 41 سوره سبأ)

این مسئله در عموم تمدن های بشری از جمله هند و چین، یونان، ایران، روم، مصر، مایاها (امریکا) و.. به وضوح قابل دید و رد یابی است تا جایی که بسیاری از الهه‌ها و خدایان الحادی باستان در واقع شیاطینی از جنس جن بودند (ایشتر،ناگا، مردوک و…)

یکی از این تمدن‌ها، مصر باستان است دستگاه که فراماسونری به شدت تحت تاثیر آموزه‌های پاگانیستی و الحادی این تمدن قرار دارد.

یهودیانی که در این سرزمین زندگی می‌کردند هنگام مهاجرت عظیم شان از مصر در زمان حضرت موسی(ع) تمام این سنت‌های کفر آمیز و جادو گونه را که “کابالا” نام داشت به تدریج وارد دین جدید خود نموده و به مرور زمان چنان تحریفی در یهودیت ایجاد نمودند که زبان از بیان آن شرم دارد.

این شبکه و جریان سرطانی به رشد مخفی و زیر زمینی خود ادامه داد تا جایی که امروز با استفاده از نهاد‌ها و سازمانهای خود ساخته اش، مانند فراماسونری، ایلومیناتی، باشگاه روم، واتیکان و… سیطره کامل برجهان پیدا کرده است.

گفتنی است در میان تمدن های بشری کمتر تمدنی همچون مصر نماد گرا و سمبولیک است و فراماسونری از این جهت وامدار مصریان باستان است.

یکی از این نماد‌ها در مصر باستان دو خط متقاطع شبیه به حرف (X) است که درآموزه‌های شیطانی مصریان نماد خضوع، بندگی و پرستش شیطان، و ظهور اوست.

1.jpg

2.jpg

کاهنان مصر باستان همیشه هنگام ادای احترام دستان خود را به صورت ضرب در مقابل سینه های شان می‌گرفتند و یا در نگاره‌ها و مجسمه‌های پادشاهان مصری (فراعنه)، عموماً آنها را با همین حالت مشاهده می‌فرمایید که به معنای احضار شیطان و بندگی و پرستش اوست.

این نماد همراه با سایر آموزه‌های شیطانی کابالا(سنت شفاهی جادو و جن گیری ) نسل به نسل منتقل گشت، تا اینکه در سال 1600 میلادی یک کابالیست و کیمیاگر آلمانی به نامJACOB BOMEH آنرا دوباره در اروپا ترویج نمود.

“بومه” که خود را کشیش کاتولیگ معرفی می‌نمود، و در واقع از یهودیان آنوسی بود در سخنرانی عجیبی اعلام داشت: “من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغی حقیقتی را دریافتم که بسیار بسیار جذاب تر از ارتباط بین خدا و بشر و خوبی و بدی است. آری تابش نور آفتاب در داخل این ظرف فلزی حرفی شبیه (X) را به وجود آورده بود و «بومه» این اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابلیس به دنیای مادی می‌دانست.”

3.png

پس از بومه این علامت به صورت مخفیانه و به شکل یک کود Code ارتباطی، سالیانی دراز در بین صهیونیستها، کابالیستها، فراماسونها و شیطان پرستان استفاده می‌شد. تا اینکه اخیراً به صورت گسترده و علنی و تحت عناوین مختلف (فلم، بازی رایانه‌ای و…) از آن استفاده می‌شود و همانگونه که عرض نمودم این علامت نشانۀ ظهور و احضار ابلیس و بندگی اوست. خود این مسئله (استفاده علنی از علامتX پس سالها مخفی کاری) خبر از طرحی شیطانی برای جهانیان دارد.

آری ظهور شیطان (دجال) و حکمرانی او بر انسانها و پرستیده شدن او از سوی ایشان.

لذا بدین جهت است که دستگاه شیطانی صهیونیزم تصمیم به استفاده آشکار از این نماد گرفته که این خود به معنای تجسم شیطان (دجال) و آماده کردن جهان و جهانیان برای بردگی و بندگی اوست.

ظهور و تجسم شیطان به معنای رواج پرستش این ملعون رانده شده به صورت علنی(SATANISM) و گسترش اعمال شیطانی (دجال) بین انسان ها (همجنس بازی، جنگ و کشتار مردم بی گناه، سنت قربانی کردن انسان به صورت وسیع- و…) میباشد.

لزوم برقراری نظم نوین جهانی که در آن به صورت فزیکی شاهد حاکمیت شیطان (دجال) بر جهان! گفتنی است فریمسنها و شیطان پرستان سال 2012 را سال برقراری نظم نوین جهانی اعلام نموده‌ بودند، ولی آنها پلان خویش را میکنند و الله (ج) پلان خود را و بهترین پلان گذار الله(ج) است.

شاید برای خوانندگان محترم جالب به نظر برسد که چرا حرف ایکس نماد اصلی متغیر مجهول در ریاضیات گشته است. عده‌ای بر این باورند که چون جن موجودی نا مرئی و مجهول است به همین جهت از حرف ایکس به جای متغیر مجهول استفاده شده است.

در بارۀ نویسنده

SULIMAN IBRAHIMI

تبصره ها

  • سلام و سپاس از این نوشته ی نغز و کم نظیر، در شرایط امروزی انباشتن معلوماتی از این قبیل هدفمندانه ترین گامی ست که در برابر راهیان راه شر می توان برداشت. قلم تان نویسا باد/

  • السلام علیکم ورحمه الله میخواهم درباره تان زیادتر معلومات داشته باشم
    با این همه حرف ها نکند که این سایت هم از یهود باشد و به خاطر جلب توجه ما باشد
    ما را مطمعین بسازید
    بااحترام

    • بخاطر مطمئن شدن فکر کنید که چقدر مفاد این سایت به مسلمانان است و چقدر به یهود……….. تشکر از شما

پاسخی بگذارید