اسلامی

آمدن دجال نزدیکتر از همیشه

نوشته شده توسط Hedayatullah Zaheb

دجال کلمه تقریبآ فراموش شده از تدریس اسلام است و کلمه که در بسیاری از جوامع اسلامی به یک کلمه خرافاتی تبدیل شده و کسانیکه در باره او چیز میگویند حتی مورد تمسخر مردم قرار میگیرند. کسان که تمام نشانه ها و پیش بینی های اسلامی حالات اجتماعی، سیاسی، و جیو پولیتیکی جهان را یک اتفاق میدانند باید دوباره فکر کنند، و کسانیکه هنوز هم این مسایل را خرافات بیش نمیدانند پیام ما اینست که منتظر باشید و ببینید  و بترسید از آن روز که از جاهلان باشید.

آیا تا حال متوجه چهار اطراف خود شده ایم که چقدر نشانه های دجال را در شهرها، تلویزیون ها و انتر نت میبینیم، این همه اتفاق نیست دجال برای آمدن روی صحنه خود را آماده میکند و همچنان پیروان او نیز دنیا را برای آمدن او آماده می سازند.

در صحیح مسلم حدیث مشهور تمیم الداری حدیث نمبر 7028 حضرت محمد (ص) میفرماید که دجال در یک جزیره در بحیره مدیترانه شرق مدینه بسته شده است و منتظر وقت است که ازین زنجیر ها نجات یافته و به دنیا ما بیاید.

درین منطقه که آنحضرت (ص) اشاره کرده است صدها جزیره وجود دارد که باید یکی ازین جزیره ها جزیره دجال باشد و طوری که در عکس مشاهده میشود یک ساختمان چشم مانند در یکی از این جزیره ها بخوبی دیده میشود.  

01- ISLAND OF DAJJAL

حضرت محمد (ص) میفرماید: دجال توسط 70000 یهود اسفهانی که شال های فارسی می پوشند همراهی خواهد شد (صحیح مسلمی 7034).

اگر میخواهید در باره این یهودیان بدانید در ویکیپیدیا معلومات زیاد در باره آن وجود دارد و جالب اینکه دراین سال های اخیر 70000 یهود ایرانی به اسراییل مهاجرت کردند اند.

04- PERSIAN JEWS

بسیاری ازممالک نیز برای آمدن دجال آماده گی میگیرند و وفاداری خودرا به او از طریق ساختن تعمیرات با نشانه های او، گذاشتن نشانه ها او در دوایر دولتی و غیره نشان میدهند. مقصد ما مردم شریف هیچ مملکت نیست ولی قدرت مندان این ممالک خود را به شیاطین فروخته اند مانند دولت عربستان سعودی. یک بار نشان پولیس ملی کشور خویش را ببینیم و فکر کنیم که نشان یک چشم چرا در نشان پولیس ملی ما وجود دارد و چی معنی میدهد. البته که ما به پولیس خود احترام داریم و به اسلام آنها شک نداریم ولی اشخاص نامعلوم در اداره وزارت در اوایل تسخیر امریکایی این کار را کرده و ما نمیدانیم که کی و کدام اشخاص در آن زمان و حال خود را به رهبر یک چشمه خویش فروخته اند.

03- DAJJAL SYMBOLISM

 02-COUNTRY'S ARE PREPARING FOR DAJJAL

آنحضرت (ص) میفرماید که دجال به مدینه خواهد آمد ولی داخل شدن او به شهرمدینه حرام خواهد بود چون فرشته ها به او اجازه نخواهند داد که داخل این شهر شود بنآّ او در خارج شهر بالای یک زمین نمک دار مستقر خواهد شد.

دولت عربستان در خارج شهر مدینه بالای یک تپه قصر بنام قصر شاهی میسازد که مردم محل آنرا قصر دجال میگویند. که بسیاری از علما قبول کرده اند که این قصر بالای زمین نمک دار ساخته شده است. و در زمان آمدن دجال  هر منافق و هر کافر از شهر مدینه خارج شده و به طرف او به امید پناه خواهی خواهند رفت و بسیار امکان میرود که درین قصر برایشان پناه داده شود. 

05 DAJJAL PALACE

حضرت محمد (ص) میفرماید: دجال خواهد آمد و بالا خواهد شد و مدینه را خواهد دید و بعد به همراهان خویش خواهد گفت: آیا آن قصر را میبینید؟ او مسجد احمد (مسجد نبوی) است.

در زمان آنحضرت (ص) این مسجد به شکل بسیار ساده آباد شده بود و لی در زمانه ها اخیر این مسجد شکل یک قصر عالیشان را گرفته است. و جای درنگ اینجاست که از قصر شاهی که مسجد نبوی در فاصله 7 کیلومتری آن قرار داشته  قابل دید میباشد.

Untitled1

 همه چیز برای آمدن دجال آماده است و پیروان بزرگ وی امریکا و اسراییل دراین اواخر برای تطبیق پلان های وی یک عجله عجیب به خرج میدهند و طوری دیده میشود که آنها بسیار مشتاق دیدار این رهبر یک چشمه خویش هستند.  ما نباید نا آگاه باشیم چون حضرت پیغمبر (ص) میفرماید: هیچ فتنه از زمان بابا آدم تا قیامت بزرگ تر از قتنه دجال نیست. و حال مامیبینیم که مردم در یک  حالت عجیب قرار دارند و هر یکی به نوبه خویش روایت و عقاید خاص خویش را میگویند یکی داعش را برحق میگوید یکی امریکا را یکی القاعده را یکی حوثی را یکی ایران را یکی عربستان را و هیچ کس دنبال حقیقت نمیرود. در این وقت حساس باید بدانیم که کی چی میکند و نباید جانب دارانه رفتار کنیم؛ اگر وهابی هستیم دنبال داعش برویم، اگر شیعه هستیم دنبال ایران و هوثی بدویم و اگر سنی هستیم دنبال عربستان بدویم. بیشتر این ها منافع خویش را بالای منافع اسلام و مسلمین ترجیح میدهند پس ما باید دنبال حقیقت بگردیم تا اینکه حقیقت نزد ما بیاید.

در آخر باز هم آنها پلان خود را میسازند و خداوند پلان خود را و خداوند بهترین پلان گذار میباشد بنآ هیچ کس وقت مشخص آنرا گفته نمیتواند و خداوند بهتر میداند.

اگر میخواهید موضوعات جالب مارا بخوانید از صفحه انترنتی ما همیشه دیدن کرده و صفحه فیسبوک مارا لایک بزنید.

در بارۀ نویسنده

Hedayatullah Zaheb

تبصره ها

  • معلومات تان را قبول دارم و بنده هم بیشتر از 8 ماه است که در این رابطه پژوهش می کنم. بنده به حضور فیزیکی شخصی به نام دجال موثق و مستند چیزی ندارم، ولی می دانم که دجال با یک چشم (چشم چپ) که در وسط پیشانی او قرار دارد با یک خر که نیروی جالبی دارد خواهد آمد و مسبب گمراهی عده ی زیاد می گردد، طبق دریافت های من از چندین منبع و بعد برداشت شخصی ام با توجه به مسایل و ماهیت آنها به علاوه واقع گرایی به این گفته عقیده دارم که دجال می تواند یک جنبش فکری باشد، ظهور این جنبش از بنای سلیمان که باید توسط یهودیان صهیونیزم به جای مسجد الاقصا اعمار شود شروع می شود، البته اعمار این بنای سلیمان هم به چندین عوامل وابسته است که در حال جریان است. در کل با نشانه ها و آنچه که راجع به علامات ظهور این پلید جمع آوری کرده اید موافقم. خسته نباشید-

  • این صحفه تانرا زیاد خوش دارم و واقعت های خوبی ګنجانیده اید خداوند باک اجرش را برایتان بدهد امین

  • آقای هدایت الله از نگاه سن بسیار کوچک اما از نگاه علم به اوج خود رسیده اید. در پناه خداوند باشید میترسم دشمنان دین کدام بلای را بر سر شما و تیم شما نیاوردند. موضو عات را بسیار علمی تحقیقاتی و همه جانبه به نشر میرسانید. موفق کامگار و سر بلند باشید. !

پاسخی بگذارید