اسلامی متفرقه

فریمسنری، صهیونیسم، دجال

نوشته شده توسط Hedayatullah Zaheb

کلمه میسن (mason)   یعنی گلکار(بنّا)،  فری مسن (Freemason)  یعنی  بنّای  آزاد. میسنری  یک تشکیلات منظم جهانی است که بر  ارکان  دولت های  جهان  و  اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است.  

بیت المقدس یا همان اورشلیم بطور کلی به دست مسلمانان بود . در قرن 11 میلادی در زمان پاپ اروگان دوم، صلیبیان به خلفای مصری حمله می کنند تا بیت المقدس را تصرف کنند. ریمون آگیل، تاریخ نگار، می گوید:(( کوه هایی از سر، دست، پا و بدن ها ساخته ایم. 70000 مسلمان را کشتیم. صحنه بسیار زیبایی است!)) مسحیان در آنجا به دو دسته تقسیم می شوند؛ 1.قهرمانان هاسپیتالی 2. قهرمانان معبدی (Knight Templers).

قهرمانان معبد که همه از قوم خزار بوده و ملبس به نقاب های مسیحی و یهودی بودند به معبد وارد شدند و به قول خود شان بعضی از کتاب های را در یافتند که توسط آن میتوانستند جادو گری کنند و با جنیات در تماس شوند و به عقیده آنها این کتاب ها بخشی از کتاب های زمان حضرت سلیمان(ع) بود، که در آنجا گذاشته بود. این ها مدت ها با مسلمانان جنگیدند و سرانجام شکست خوردند. پادشاهان مسیحی از خبر این شکست بسیار خشمگین شدند چرا که مصارف زیاد بالای این ظاهرآ قهرمانان کرده بودند. سرانجام، پادشاه فرانسه، فلیپ لوبل، دستور اعدام آنها را داد، که موفق شد چند تن محدود آنها را بکشد، ولی بیشترین شان به شکل غیر قابل باور موفق به فرار شده و به اسکاتلند، دولت مخالف  فرانسه در آن زمان، مهاجرت کردند. آنها بسیار زود توانسته دولت اسکاتلند را به دست خویش بگیرند و به زودی توانستند توسط خزار های اروپایی یهود و مسیحی به بیشترین دولت های اروپایی رخنه کنند. آنها بخاطر اینکه نام قهرمانان معبد را از پیشانی هایشان دورسازند و عملیات های خویش را منسجم بسازند در سال 1717 یک مجموعه سری بنام فریمیسن را تشکیل دادند که 200 سال به طور زیر زمینی شروع به تقویت آن کردند. آن ها جا های زیرزمینی در سراسر جهان بنا کردند. از جمله 50 زیر زمینی در ایران ( مثلا لژ Lions در سبزوار ) داشتند.

یکی  از بزرگترین اهداف گروه های میسنی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین میسن ها با عنوان نمادین ضد مسیحی Antichrist  = (دجال)، یا  به  تعبیر  بعضی  از گروه های میسنی، فرعون جدید (New Pharaoh) آماده کنند. فری میسنری جمعیتی مخفی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این همه مخفی بودن،  کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و  موفق به  کشف  و  افشای اسرار آنها شوند. همه ی این افراد متفق الرأی  هستند که: این ها در پی یک  توطئه هستند که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شد و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر جهان با مرکزیت آن در بیت المقدس و تخت آن در الاقصی، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.

در کشور های غربی گروه های مختلف مخفی و سری فعالیت می کنند که بعضآً نام های اغواگر  چون(Illuminati= روشن ضمیران،  روشن فکران )  و …  دارند.  اکثر  گروه های نامبرده ،  گروه هایی توطئه گر و پیرو اهداف  شیطانی  هستند که راز های آنان برای محققین روشن شده است. اکثر  این  گروه ها  با  وجود تفاوت های ظاهری، عقاید مشترک و  اهداف  یکسانی  دارند و فقط و فقط در عرصه آماده سازی دنیا برای حکومت دجال کار میکنند. 

فریمیسنری بخش عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی  و  شیطانی  مصر  باستان کسب کرده است،  هر  چند  تعالیم  اندکی  نیز  از  بقیه ی  حکومت های  الحادی فراگرفته اند. در هر صورت رد پای حکومت  طاغوتی  فرعون های  مصر  باستان را می توان در سراسر تعالیم میسنی یافت. شواهدی که بر این ادعا صحه می گذارند، به قرار ذیل اند:

1. نقاشی های   اهرام مصر،  مجسمه های  ابوالهول  و  همچنین  نوشته های  هیروگلیف  در سراسر ساختمانها و نشریات میسنی به چشم می خورد.

Freemasonry - Dajjal of Apocalypse (0)

2. ا دعاهایی که فری مسن ها می خوانند، مملو از عبارات مصری است که در  زمان فراعنه استفاده می شد. برای نمونه:  (مَعَت نِب مِن آ، مَعَت بَ آ = بزرگ است استاد فری مسنری ، بزرگ است روح فری مسنری).

3. یکی  از  نمادهایی  که  در  فری میسنری  کاربرد  فراوان  دارد،  علامت و   نماد  چشم جهان بین (All seeing eye) است که به صورت یک  هرم و چشم  در انتهای  آن  می باشد.  این  نماد  مربوط  به   یکی   از   خدایان مصر   باستان  بوده است.

چشم جهان بین

علامت معروف فری مسنری              چشم Horus یا چشم RA (خدای خورشید ) در مصر باستان

4. ستاره ی شش کنج علامت و نماد بحث برانگیز فری میسنها.

ستاره شش کنج

این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد “یهودی ها” شناخته شده است و به آن “ستاره ی داوود” یا “مهر سلیمان” هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم  جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی  مصر باستان  ساخته  شده  است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های  ماه و خورشید  و…. است.  البته علامت مذکور در مکتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر  مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی  مهم این  است که این تفکر تعادل عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است.  در اسلام نیز مفهوم تعادل وجود دارد، اما در دیدگاه  اسلامی،  این تعادل مخلوق خداوند یکتاست.  امّا در مکاتب شرک آمیز نامبرده، این تعادل را خدایان مختلفی با کمک هم  ایجاد کرده اند.  برای مثال در تفکر مصر باستان، از امتزاج قدرت خدایانI   و  Osiris، تعادل در عالم خلقت ایجاد شده است.

ستاره شش کنج نماد تعادل شرک

ستاره 6 گوشه : نماد تعادل خلقت از دیدگاه مکاتب شرک آمیز

نکته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از  آن در  مراسم  شیطانی  خود  استفاده  می نمایند.  در  کتاب Web of Darkness : “شبکه ی تاریکی” اثرSean Sellars  (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است :

ستاره

” این   علامت، قوی ترین   علامت   در   شیطان پرستی است.    ستاره ی شش گوشه  از شش ضلع،  شش گوشه (زاویه)  و  شش  مثلث کوچک   درست شده است که معرّف عدد  666 می باشد. »   این  عدد  در  بین مسیحیان  و   نیز شیطان پرستان عددی ویژه   و  خاص  است  و نشان دهنده ی دجال یا   Antichristمی باشد.

هدف اصلی شیطان پرستان و فری مسنها به حکومت رساندن Antichrist  است؛  به همین دلیل است  که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین  نمادشان  محسوب می شود.

5. علامت آنخ (Ankh) که نماد ISIS است و در ساختمانهای میسنی  به  کار  می رود. این  علامت  امروزه به عنوان سمبل جنس زن و  نشانه ی فمینیست ها (Feminists) نیز به کار می رود. رواج تفکر فمینیستی در جهان  نیز  مشکوک  بوده  و  احتمالاً توطئه ای  از جانب  میسن ها  می باشد. (فمینیسم  دیدگاه تساوی  حقوقی  زن و مرد اسلام و سایر ادیان الهی را قبول ندارد و به بهانه ی  حقوق  زنان، در جهت اهداف استعماری قدم برمی دارد).

علامه آنخ

آنخ امروزی                     آنخ مصر باستان                       آنخ میسنی                    آنخ فمینیسم                  سمبل کنونی زن

6. ستون سنگی با نوک هرمی (Obelisk): این  نماد  که  نماد  زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای میسنی متعددی به کار رفته است.

ابولیسک

Obelisk پارک مرکزی نیویورک            بنای یادبود میسنی جرج واشنگتن             Obelisk مقبره یکی از فراعنه

توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به شکل فوق می باشند  و  به  صورت  ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی  که  ویژگی های  فوق  را  نداشته باشند، Obelisk محسوب نمی شوند. برای درک بهتر این مطلب به اشکال  زیر توجه فرمایید:

اوبیلیسک

عقاید فری مسنری

 • ادعای روشنی بخش (Giver of light) بودن شیطان (Lucifer)
 • بزرگداشت شیطان و نمادهای شیطانی (Satanism)
 • اعتقاد به اینکه زن و مرد اولیه، که مقام نیمه خدایی دارند، خالق نسل کره ی زمین هستند نه خداوند یکتا.
 • بزرگداشت الهه های ملل باستان، مانند ایزس، لات و … و  احترام  به  عقاید جاهلی ملل باستان (Paganism)
 • اعتقاد قوی به آداب و رسوم مصر باستان که این مطلب کفرآمیز  و  شرک آمیز بودن عقاید آنها را توأماً نشان می دهد.
 • اعتقاد فراوان به اومانیسم.
 • اعتقاد فراوان به ماتریالیسم (ماده گرایی)  و  عدم  اعتقاد  به  روح  و  مسایل فرامادی.
 • اعتقاد راسخ به سلیمان (Solomon) نه به  عنوان نبی بلکه به عنوان پادشاه، جادوگر و میسن اعظم. نکته ی جالب این که  اکثر یهودیان نیز چنین اعتقادی دارند. آیه ی 102 سوره ی بقره نیز اشاره به  همین  مطلب دارد.

« خداوند نيز در آيه ي 102 سوره ي بقره درباره ي بني اسراييل مي فرمايد:

· وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ  وَلَـكِنَّ  الشَّيْاطِينَ كَفَرُواْ يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ……. و پيروي كردند از سخناني كه شياطين در قلمرو سليمان مي خواندند وهرگز سليمان به خدا  كافر  نگشت  وليكن  شياطين  كافر شدند و سحر به مردم مي آموختند …..
از احـاديـث چـنـيـن بـر مـى آيد كه در زمان سليمان پيامبر، گروهى  در  كشور او  به عمل سحر و جـادوگـرى پرداختند, سليمان دستور داد تمام  نوشته ها و  اوراق  آنها را جمع آورى كرده، در محل مخصوصى نگهدارى كنند.
پـس از وفات سليمان، گروهى آنها را بيرون آورده و شروع به اشاعه  و  تعليم  سحر كردند؛ بعضى از اين  موقعيت  استفاده  كرده  و  گفتند:  سليمان  اصلاً پيامبر  نبود، گروهى از بنى اسرائيل هم از آنها تبعيت كردند و  سخت  به جادوگرى  دل  بستند، تا آنجا كه دست از تورات نيز برداشتند.

 • اعتقاد به قدرت برتر در میسن صاحب درجه 33. گروه های میسنی 33 مرتبه و 33 درجه دارند. شخصی که به درجه ی 33 می رسد ، قدرت  زیادی  داشته و میسن اعظم نامیده می شود. این شخص بالاترین مقام را در اختیار دارد.
 • اعتقاد به ساخت معبد سلیمان به عنوان  پایتخت  عقیدتی  در  بیت المقدس (Jerusalem) قبل از ظهور ضد مسیح (Antichrist) یا فرعون جدید (New Pharaoh) که منجی شیطانی میسنهاست.
 • اعتقاد به ظهور ضد مسیح Antichrist  = (دجال) یا فرعون جدید (New Pharaoh) در ابتدای  (دهه ی اول)   قرن 21  و  شروع  حکومت جهانی شیطانی  توسط  او. (

در هر حال جا دارد که در این قسمت به این نکته اشاره کنیم  که  گروه هایی  مانند فری مسنر ها و شیطان پرستان، از شیطان پرستی به عنوان یک نماد برای مبارزه  با ادیان استفاده می کنند . اعضای این گروه ها در واقع هیچ اعتقاد  قلبی  به  مسایل فرازمینی مانند خدا، فرشتگان،   شیطان  و …  ندارند  و معتقدند که تنها ماده  وجود  خارجی دارد. (اعتقاد به ماتریالیسم)  اعضای این گروه ها برای نشان دادن دشمنی خود  با مذاهب، از نماد  (Baphomet) که مربوط  به  شیطان پرستان باستان است، استفاده نموده و  از  آن  برای  نشان دادن  بی اعتقادی  خود  به عالم  آخرت  بهره می جویند. البته لازم به ذکر است که فری مسن ها و شیطان پرستان، خودشان  نیز به این مسأله اعتراف کرده اند.

کتاب شیاطین 1

اعتراف سایت کلیسای شیطان (Church Of Satan) به عدم اعتقاد واقعی به شیطان. ترجمه مطلب چنین است: شیطان پرستی یک مذهب لا مذهبی همچون بودیسم است! مذهبی که در آن نیازی به توضیح هیچ کدام از کارهایمان به هیچ کس نداریم. شیان پرستی اعتقادی به وجود خدا , فرشتگان , بهشت و جهنم , ابلیس , اهریمن , ارواح شیطانی , ارواح خوب , جن, دیو و … ندارند.

کتاب شیاطین 2

اعتراف سایت کلیسای شیطان (Church Of Satan) به عدم اعتقاد واقعی به شیطان. ترجمه مطلب چنین است: شیطان پرستی لامذهبی است … خود پرستی است – ما خودمان را می پرستیم … شیطان پرستی ماده گرایی است … شیطان پرستی بی دینی است.

صهیونیسم نیز یکی از بخش های همین گروه های مخفی است که برای آمدن دجال کار میکند و نقاب یهودیت به تن نموده است.

اگر میخواهید موضوعات جالب مارا بخوانید از صفحه انترنتی ما همیشه دیدن کرده و صفحه فیسبوک مارا لایک بزنید.

در بارۀ نویسنده

Hedayatullah Zaheb

تبصره ها

پاسخی بگذارید