اسلامی

پاپوش های سخن گوینده پیش بینی محمد (ص)

نوشته شده توسط Hedayatullah Zaheb

قیامت برپا نمیشود تا زمانیکه درنده ها با انسان ها سخن نگویند و تا زمانیکه نوک شلاق مردم و بند باپوش آنها با ایشان سخن نگوید و ران های شان برایشان نگوید وقتی از خانه بیرون بودند در فامیل شان چی اتفاق افتاد. (ترمذی، کتاب فتن، چپتر 19، حدیث 2181)

قیامت برپا نمیشود تا زمانیکه یک شخص از خانه بیرون رود و شلاقش، پاپوشش و یا اعصایش برایش نگوید که بعد از رفتنش در فامیلش چی اتفاق می افتد ( مسند احمد: 3:88،89)

بوت های متکلم:

02.jpg

بوت های متکلم (سخن گوینده) یکی از پیش بینی های شگفت انگیز حضرت محمد(ص) است کد در عصر ما به حقیقت پیوسته است. چند سال پیش این پیش بینی برای بسیار از مردم عجیب معلوم میشد و حتی علمای که جراّت بیان این حدیث را میکردند تعبیر های عجیب و غریب ار آن ارایه میکردند. درک این حدیث برای اصحاب کرام چقدر مشکل بوده باشد، ولی باز هم آنها آنرا نگهداشته، برای ما بازگو کرده و به آن یقین کردند، چون آنها ایمان بسیا قوی داشتند.

یقینآ درک آن حتی ده سال پیش نیز مشکل بنظر میرسید و اگر در باره اش ندانیم همینطور عجیب و مبهوم خواهد ماند.

کمپنی نایک (Nike) برای اولین بار در سال 2006 بوت های متکلم را کشف نمود و نامش را اولین بوت هوشمند گذاشت که نیویارک تایمز تحت عنوان “این بوت ها برای تکلم ساخته شده اند” به معرفی آن در اول نومبر سال 2006 پرداخت. بعد از آن گوگل و چندین کمپنی دیگر به ساخت بوت های متکلم پرداختند که قابلیت سخن گفتن و ارایه معلومات و ارقام به استفاده کنندگان خود از طریق سوت های دیجیتلی را دارا میباشد.

میگویند یک عکس ارزش یک هزار کلمه را دارد و من خوش داشتم بگویم که یک ویدیو ارزش ملیون کلمه، اما، تحقیقات نشان میدهد که یک ویدیو ارزش 1.8 ملیون کلمه را دارد بنآ، من برای تان در منبع این مقاله لینک معرفی بوت های متکلم را میگذارم.

خبر شدن احوال فامیل توسط ران ها:

07.jpg

نظریه Thiphone یا گوشی های ران در سال 2009 کشف و به بازار عرضه شد. با عرضه این آله استفاده کننده گان میتوانند در حال که هر دو دست آنها آزاد باشد به گوشی های خویش نگاه کرده، از آن استفاده کنند و با فامیل و دوستان خود از طریق تصویر و صدا در تماس باشند. Thiphone عبارت از بست است که توسط آن گوشی هوشمند خود را میتوان در ران خویش جابجا کرده و از آن استفاد کرد.

تکلم عصا (چوب دست):

08.jpg

کمپمی فوجیتسو (Fujitsu) یک نوع عصای هوشمند ساخته است که دارای تکنالوژی های مانند G3، GPS، WiFi، و صفحه نمایش دیجیتلی میباشد که استفاده کننده گان میتوانند توسط آن برعلاوه اینکه خود را استوار نگهمیدارند با فامیل و دوستان خود نیز در ارتباط باشند. اگر میخواهید موضوعات جالب مارا بخوانید از صفحه انترنتی ما همیشه دیدن کرده و صفحه فیسبوک مارا لایک بزنید.

تکلم درنده ها:

alien-vs-predator.jpg

این حدیث مربوط آخر زمان است و بیشترین احادیث آخرزمان را اگر در زمینه همان عصر تاویل نکنیم شاید دچار اشتباه شویم. کلمه درنده (سباع) در گذشته برای انسان استفاده نمیشد ولی بعد از سالهای 1990 استفاده این کلمه برای انسانها و اشیای دیگر بسیار مروج شد که تنها دو فلم هالیوودی بنام درنده ساخته شده است و رسانه های دنیا نیز از آن برای تعریف بعضی از جوانب قضایا استفاده میکنند. بنآّ، میتوان گفت که این حدیث اشاره به درنده های میکند که با انسان از طریقه های مختلف صحبت کرده و آن ها را به دام خود می اندازند. با مروج شدن تکنالوژی صحبت کردن این درنده ها بسیار آسان شده است، درنده های جنسی، درنده های تروریستی و غیره مثال های هستند که از طریق انترنت با مردم در تماس شده و آنها را به سوی خویش میکشانند.

تکلم نوک شلاق:

SpiroSmart_closeup.jpg

شلاق در آن زمان چیزی بود که همیشه نزد حمل کنندگان میبود و همچنان اگر استفاده شلاق متوجه شویم وقتی تازیانه زدن و یا حرکت دادن شلاق نوع از اهتزاز موجی را بودجود می آورد که مشابهت به امواج اتصالاتی دارد. تلفون های امروزی نیز همیشه در دست مردم بوده و با استفاده از همین امواج اتصالاتی با مردم صحبت میکند.

منابع:

یوتیوب: معرفی بوت سخن ور نایک

یوتیوب: معرفی بوت سخن ور گوگل

مقاله نیویارک تایمز “این بوت ها برای تکلم ساخته شده اند”

محقق: انستیتوت اسلامی علم آخر زمان

در بارۀ نویسنده

Hedayatullah Zaheb

تبصره ها

  • بسیار جالب و اموزنده است و خداوند متعال ما و شما را از فته ها نگاه کند همچنان اظهار سپاس فراوان از شما دوست عزیز که چنین معلومات مفید و ارزنده را نشر میکنین اگر امکانات باشه معرفی خود تان و معلومات در باره خروج دجال و مسیح که چقه وقت میباشن را برایم بگویین ممنون چون شنیدیم که بعضی ها چهل سال میگویند وبعضی ها سی و چند روز کدامش صحت است
    و یک معلومات در مورد اینکه بعضی ها میگویند که حضرت محمد “ص” هنگام گرفتن وضو آب وضو را بطرف آفغانستان پاش داده است که معنی اش این است که دین مبین اسلام تا آخر در افغانستان باقی میماند اگر کدام حدیث شریف در این مورد و یا معلومات داشته باشین لطف تان است بسیار تشکر از همکاری های تان

پاسخی بگذارید